it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Pa možda ona nema motiv da bude velika svetska zvezda niti žena voli taj show biz, niti pripada miljeu takvih show biz "zvezda", jednostavno takva je, kao sto i najveci pank-rok bend u Srbiji Goblini nikada nece napuniti arenu, ali je činjenica da spadaju u najbolje bendove po KVALITETU, nekada je kvalitet ispred kvantiteta, bolje je napraviti 10 pesama u zivotu i da sve budu hitovi na youtube, spotifaju, radiu, da dobijes hiljade nagrada za umetnicki performans muziku, nego imati muziku za jedno vece, ili jedno leto, lake note i zapravo tu potpunu instant muziku, lepota je upravo u malim stvarima i jednostavno.
Loreen je mnogima cak i svojim likom prepoznatljiva i dan danas iako je prvi put pobedila jos sada vec davne 2012.godine, a Angelina ili sve ove Grcke i kiparske predstavnice svih ovih godina unazad i takav stil muzike je prolazan i zaboravan, danas je Angelina, sutra Chanel, prekosutra ova, ona...
Ma jok, nego voli da sedi kuci da hekla.

Ako neko sumnja u talenat, vokal i buducu karijeru Mango (“prolaznost”) neka pogleda ovo:
 
Plaši me malo kako će sada izgledati sve to sa novom koreografijom, ali siguran sam da znaju šta rade. Nadam se da će biti neka umerena koreografija kao npr. kod Soldi.
 
Ne bih ja nju sputavao nekom strogom koreografijom.
Mada, možda se radi o nekom umerenom definisanju scenskog kretanja uz njene prirodne plesne pokrete. To bi moglo.

Stroga koreografija u klasičnom smislu, ne.
Pustite ženu da sija.
 
Kao što sam već u nekoj temi napisao, ključ uspeha za ovu pesmu je da urade sličan posao kao Nemci 2010. Znači, da je puste da bude prirodna i harizmatična, bez cirkusa i plesača na sceni. Okej je da malo utegnu neki pokret, ali joj ne treba neka konkretna i zahtevna koreografija.
 
Kao što sam već u nekoj temi napisao, ključ uspeha za ovu pesmu je da urade sličan posao kao Nemci 2010. Znači, da je puste da bude prirodna i harizmatična, bez cirkusa i plesača na sceni. Okej je da malo utegnu neki pokret, ali joj ne treba neka konkretna i zahtevna koreografija.
Poredjenje sa Nemackom 2010. je bas nesto sto sam trazio ovih nedelja 😂 definitivno dele to da je potrebno da puste da se sve samo "desi" na sceni. Znaci, manje je vise
 
Delim mišljenje. Ne bi je trebalo sputavati nekom unapred napravljenom koreografijom, mislim da je ona sama po sebi sa harizmom koju poseduje i kretanjem po sceni dovoljna.

Inače, pesma mi u početku bila ništa posebno, vremenom mi je skroz legla i verujem da je vreme da ostvare jedan baš dobar rezultat i sa ženskim izvođačem. :)
 
Ne vjerujem da će biti koreo puna pokreta kao za Marinu, ali će joj vjerovatno dati neke smjernice i korake koje da isprati uz prirodne pokrete svoje. Ne znam da li da je očekujem samu na sceni ili sa djevojkama iz spota, možda bolje ova prva varijanta
 
Ona svakako nema prostora za neku plesnu tačku jer stalno pjeva 😂 Ove oko nje neka izgrme
 
Posetioci ovogodišnjeg Sea Star festivala u Umagu imaće priliku da uživo vide nastup Anđeline Mango.
Tog drugog dana festivala, 25. maja, nastupiće i Baby Lasagna.
 
Meni recimo nije jasno ni zbog čega je Marco imao akrobacije na sceni prošle godine, to mi je bilo krajnje nepotrebno.

Ovde mi je koreografija logičnija i mogu da razumem u meri u kojoj svi opisujete, a ona da se nekim pokretima uključi samo povremeno.
 
anabela-u%C5%BEas-bre.gif
 
Pa neeee, ne želim italijansku Fureiru da prave od ove pesme. 😭

Italijani zapravo ni ne znaju da naprave nastup.
 
Meni je ovo totalno pogrešan pristup. Ove godine će biti dosta ženskih bopova sa koreografijama i plesačima i mogla bi da bude samo jedna u moru bopova. Više bi se istakla sa svedenijim nastupom.
 
Meni je La Noia pefektna ovakva kakva je. Bilo koja devijacija može da mi bude samo minus. Baš sam razočaran time što neće biti sama na sceni, a i time što menja koreografiju. :(
 
Back
Top