il Izrael 2022: Michael Ben David - I.M

Izuzetno iritantna pojava ali nastup nije bio loš. Šta znam..
 
Nastup je bio okej skroz, pjesma užasna, o njegovom ponašanju ne znam šta reći više, em što je davio na tirkiznom tepihu em se ubacio sinoć voditeljima dok su otvarali linije za glasanje do te mjere da su morali da sklonu kameru sa njih + što je krenuo da poljubi voditelja u usta... ne znam je l' ima neki poremećaj, nešto, ali ovo stvarno nije zdravo ponašanje
Koliko takvih ima ovde u Torinu, e moj ti.. 😂😂
 
Juče sam video na tviteru neki video sa Konstraktom - kako joj nešto priča, pa je mazi po kosi .. Naslov tvita je bio nešto tipa "Get away from her" :LOL:
Kakva zamlata bože gospode...

 
Nastup nije bio los, ali pojava njegova i ovo sa voditeljima je bilo bas eye roll, vidim sad i da je opsto dosadan lik, zasluzeno ostao u pf sve u svemu.
 
Odavno se nesto iritantnije nije pojavilo na ESC sceni, mada je mrtva trka izmedju njega i Akija. A pesma je kataklizma. Mislim da je bio blizu za prolaz doduse ali svakako, raduje me sto je na kraju ispusio po zasluzi.
 
Iritantan mi je kao pojava, pesma mi je takodje uzasna. Nisam jedini koji to misli, sto pokazuju i komentari iznad.
 
Lol izgleda da je diskvalifikovan jer je poljubio Katelana na silu, ovo je čak i blaga kazna
 
I na ESC YouUnited-u pričaju o tome ... izgleda da su ipak glasine, ali nešto je i Mika rekao, pa kao loše se izrazio... ili šta već
 
Nemam nista protiv ljudi koji su druge seksualne orjentacije, sta vise, svaku osobu na ovom svetu podrzavam, ali ovim neprolaskom Izraela pokazalo se da nije samo dovoljno biti feminiziran i ponasati se kao zena, nositi stikle itd...da bi ostvario dobar rezltat na ovom takmicenju. Vidi se da je Izrael ove godine pucao na to,(kao i mnoge druge zemlje koje sve vise salju ovakve osobe) da ako ovog decka posalju da ce dobiti podrsku LGBT zajednice i da ce lagano uci u finale. Drago mi je sto se to nije dogodilo. Evrovizija se moze posmatrati i sa druge strane, a ne samo preko bradatih zena i generalno te price koja se stalno vezuje za ovo takmicenje.
 
Pozdravlja te Slavko :D To je najveci mit o Evroviziji da svaka LGTB osoba koja se pojavi ode u vrh
 
Pa drago mi je sto se ruse te predrasude o Evroviziji, da ako si gej osoba trofej je tvoj.
 
Pa taj mit samo ekstremno neinformisani i neupućeni judi mogu da vrte. Videli Končitu, sećaju se Verke Serdjučke koja je dobro prošla, i sad kao gej lobi kontroliše Evroviziju - pa neće biti.
 
Back
Top