il Izrael 2022: Michael Ben David - I.M

Ne znam kako bih opisao ovaj nastup, sem kao urbano femkast ili tako nekako, zahvaljujući pevaču, mada ni 4 plesača sa providnim bluzama nisu daleko. Svi su obučeni u belo. Kul su im animacije, iskulirali su sunce, pa pozadi imaju trougao sa reflektorima otprilike poput trougla na podu. Nastup počinje sa odrazima Michela u ogledalima, kao da ima više kopija njega. Na ekranima i podu idu animirane linije, bele i crvene uglavnom, kao i crveno-beli kvadrati (stil pomalo podseća na animacije za Loco Loco), ima i plavog svetla. Kada krene onaj etno instrumental, tad reflektori sa pozadinskog trougla blješte nešto poput disko kluba, nije loše. Nastup se završava tako što igrači odlaze sa scene, pod postaje skroz crven sa ispisanim I.M dvaput na podu i pevačem koji čučne i gleda u kameru koja snima odozgo.​
 
Pa naravno. Odavno me sve podsjeća na Žaka. Fanice iz nekog razloga njega mrze, iako je od početka jasno da je pjesma hitična i da je odličan performer. Isto kao i tada.
 
Posle njegovog nastupa bukvalno niko se nece secati Finske
 
Evo jedno nepopularno mišljenje: I'M nije ništa lošiji bop od SloMo, usudio bih se reći da je meni i hitičniji 😅
 
Nećemo sad da preterujemo xD
Preteruje, jel da? Slazem se. 😎

Jos jednom cu da ponovim i da povucem rec. "Hocu nastup i pesmu sa NF-a (iako to nije)."
Meni je ova koreografija smesnija, ne znam kako da opisem. Taj revamp mi se ne dopada. Vokalno je odlican, mozda mi za nijansu deluje manje femkast, ali sve ukupno mi je samo priblizno ok, a za ovako nesto mi nije dovoljno.
Ovo je kod mene bilo vidjeno kao siguran prolazak i dopala mi se ta prva verzija, a sad mi je siguran ispadak.
Nervira me sto mislim da je on odlican performer sa dobrim vokalom, ok pesmom, otisao u pogresnom smeru. Ovo je trebalo da bude bas dobro, ali ...
 
Koliko mi se ne dopada boja glasa, i cela struktura pesme, ovo mi je ukupno na zadnjem mestu, na samom dnu, baš se nadam da će ispasti u polufinalu..
 
Back
Top