il Izrael 2022: Michael Ben David - I.M

Toliko prosipanja ove godine da ovaj gif nikad aktuelniji
viki-miljkovic.gif
 
Meni je svejedno, pesma mi je postala ogavna, tako da ono... ne bi bilo velike štete. Ipak, mislim da je ovo više skupljanje marketinških poena, nego realna situacija. Razlog više da mi budu na dnu.
 
Meni je svejedno, pesma mi je postala ogavna, tako da ono... ne bi bilo velike štete. Ipak, mislim da je ovo više skupljanje marketinških poena, nego realna situacija. Razlog više da mi budu na dnu.
Meni su od sad vec zacementirani na dno. Pevac kao pojava sam odvratan, njegovo izfeminizirano ponasanje odvratno, glas katastrofa, vokoder uzas, tekst tragican... Znaci ovo ni po kakvim kriterijumima ne zasluzuje finale.
 
Izgleda da MBD definitivno ne ide u Torino, okacio je saopstenje na instagram, ali iz onog sto je napisao, ostalo je nejasno da li ce koristiti LOT ili se potpuno povlace
 
Izgleda da MBD definitivno ne ide u Torino, okacio je saopstenje na instagram, ali iz onog sto je napisao, ostalo je nejasno da li ce koristiti LOT ili se potpuno povlace
Nema ništa na njegovom IG nalogu.
 
Pa kad Ukrajina ucestvuje u onakvom stanju u kojoj se nalaze, ne vidim razlog sto ne bi ni oni. Pa makar kao sto je Australija prosle godine.
Tako da ne mora ici, ali moze (mora) da popravi nastup i pesmu.
 
Pa kad Ukrajina ucestvuje u onakvom stanju u kojoj se nalaze, ne vidim razlog sto ne bi ni oni. Pa makar kao sto je Australija prosle godine.
Tako da ne mora ici, ali moze (mora) da popravi nastup i pesmu.
Ma ne ide zato što je ministarstvo spoljnih poslova u štrajku i ne mogu da mu garantuje bezbednost
 
Da, to znam, ali opet ne vidim da bi to sprecilo da ucestvuje, posto se i to dovodilo kao mogucnost.
U svakom slucaju moze na svoju odgovronost da ode, samo nek mu javni servis obezbedi pare.
 
Back
Top