il Izrael 2022: Michael Ben David - I.M

Ako Slavka nije bila ni blizu finala onda ne treba ni ovaj. Pritom Space je mnogo bolja pesma.
 
Pri tom je jos i antipatican i operisan od harizme.

I posle me zbog ovakvih likova ismevaju sto gledam ESC.
 
Pa ne baš, ovo mi je dosta bolja pjesma od Slavkove i on je profesionalno izvodi. O pjevačkim sposobnostima ne treba ni pričati. Svakako, sumnjam da će u finale.

Brojačani, operisan od karizme? Daj, nećemo pretjerivati. Iritantan jest, ali da je operisan od karizme...
 
Mada je već poznato za nekoliko izvođača da će nastupiti u Tel Avivu (listu videti OVDE), prvi zvanično potvrđeni izvođač je, naravno, domaći predstavnik.

RAqxXur.jpg
 
Koliko razumeh, trenutno im je takva situacija da neće ići, a ne konačna. Možda je i to razlog zašto Michael nije išao na druge ESC koncerte.
 
Pa isti je sadržaj objave. Dakle, tako je za sada, što ne znači da se neće situacija promeniti i da će otići u Torino, a i ako ne odu, nije isključeno da će učestvovati sa rezervnim snimkom. Videćemo razvoj situacije...
 
Mislim da će učestvovati ali su drama queens, bilo je već da kao Michael će odustati...
 
Ne znam koliko im je pametno da prave lažnu dramu pozivajući se na Ministarstvo spoljnih poslova.
 
Jeste, ne idu na Evroviziju jer neki radnici u državnoj upravi štrajkuju...

Šta je sledeće, RTS odustaje od Eurosonga jer je sindikat prosvetnih radnika Srbije u štrajku?
 
Back
Top