il Izrael 2022: Michael Ben David - I.M

Taman mi se pocela svidjati pesma i sad je pokvare. Nekako mi sad "zapinje", dok je prethodna bila tecnija. Spot mi se ne svidja.
 
Ja mislim da će se ipak nekako provući kao i Imri 2017, manirski mi je to taj vajb, samo što je ovaj prvi daleko bio sceničniji.
 
Pa ne bi me iznenadilo da se provuče, pogotovo što je jedini sa brzom plesnom pjesmom u prvom dijelu pf
 
Ne bi se nimalo čudio da prođe, ali mislim da ispada.
 
Dok recimo Rumun izgleda baš dobroćudno (ne kažem da je ovaj zloban haha ali ima taj, mnogima odbojan, stav), a imaju sličan stil pjesme/nastupa, tako da kontam da će da ostavi bolji utisak
 
Upravo to. Koliko kog je takav model ponašanja mnogoma odbojan, verujem da takođe ima i mnogo fanova kojima je isti privlačan. Gotovo sigurno dobija dobre poene od televotinga.
 
Ne daj Bože ovo u finalu, još sada sa ovim loših revampom, nijedan dio pjesme više nije dobar.
Pa ovo se ne može uporediti sa Imrijem.
 
Imri imao i bolju pesmu + bolji frajer ++ onaj namyg :love:
 
Ne mogu ja ovo da svarim nikako. Znaci, isfeminizirano ponasanje, onda iritantan vokal sa sve vokoderom, plus bljutav tekst... Znaci ovo ne sme nikako u finale.
 
Bar ima energiju i trudi se. Jeste da je sve isforsirano na maksimalno iritantan način, ali više cenim njega nego one izvođače/pesme koji nisu ostavili nikakav utasak, pa makar i bili iritantni. Performans je zabavan, on uživa na sceni, mogu da progutam i uništeni revamp instrumental. Moram da podržim moja 2 lava ove godine (on i Chanel, pišite ako je još neko lav u horoskopu ove godine), jer se ta energija odmah primeti. Nema veliku šansu za finale, ali navijam da ipak prođe.
 
Kad je Maxxie Rainbow izjavio da se oseća homofobično nakon slušanja pesme i gledanja spota... 😂
 
Michael Ben David izaziva homofobiju kod ESC fanova, kuku nama šta dočekasmo, tako nam Deen-a i Slavka Kalezića 😅
 
Back
Top