il Izrael 2022: Michael Ben David - I.M

Ali da nekome smeta što pevač ide gradskim prevozom... Pa obezbedite mu vozača, ako je toliki problem 🤣

Zaista neverovatno...
 
Pa smeta antigej lobiju i rabinima ..to je jasno.
Niko nikad nije koketirao a da je " muško" u ime Izreala na ovaj način. I to mngima bode oči.
Te priče koje se nevode su sporedna stvar. Zna se šta smeta i gde je zapelo.
Ali ne veruejm da će menjati išta, lik je verodostojno izabran i ...........

b50e36c96bd768ddcbcd34a3b68e1232.gif
 
Nije dosta drame u Ukrajini, ajmo sad i ovde.
Mislim, ne sviđa mi se pesma, ali izabran je na fer način i pošteno.
 
kakva je ujdurma bila sa verskim poglavarima zbog dane international '98, pa je opet esc održan u jerusalimu sa sve njom u programu uživo '99.. tako da, ovo je ništa... šta god da je razlog smetnje nekome. dal supermarket, dal vrckanje..
a promeniti mišljenje o pesmi sami zato što neko koketira, pa još muško, hellooooo 21. century.... ima li te?
meni je ovo u vrhu od do sada izabranih pesama zajedno sa litvanijom, albanijom, ukrajinom*
*ako ode stefania
 
Minipop

aQeE9qG.jpg
 
Sutra u 11h izlazi spot, pa da vidimo da li su i kako poboljšali pesmu.
 
U onakvom teskom drugom polufinalu još samo fali da oni unaprijede pjesmu, taman sam ih bio otpisao
 
Pa kada bi se normalnije ponašao na sceni, doprineo bi i tome da pesma ne zvuči i nastup ne izgleda kao joke entry. I dalje stojim pri tome da bi uz drugog izvođača ova pesma imala potencijala da nešto napravi.
 
Pa pesma valjda zvuči isto kako god da se on ponaša na sceni.
Vokal ima pa ima, kako god da se kreće i izgleda, a tek što izgled i pokreti zaista ne utiču na matricu.
 
Možda zvuči isto, ali svakako ne izgleda isto, kada govorimo o scenskom predstavljanju. Ovo "bičarsko" ponašanje ne podnosim, tako da meni svakako to kvari utisak.
 
Dobro, za nastup i vizuelni utisak ništa nisam ni rekao, nego delovalo je kao da bi se sama pesma drastično promenila da je drugi izvođač, a ne bi 😁
doprineo bi i tome da pesma ne zvuči i nastup ne izgleda kao joke entry. I dalje stojim pri tome da bi uz drugog izvođača ova pesma imala potencijala da nešto napravi.
 
Izraelci unazad nekoliko godina uglavnom sve rade da esc prezentuju kao neki miks draq race i prajda. Ajd saberite se malo
 
Back
Top