il Izrael 2022: Michael Ben David - I.M

Pa dobro, nekom da, meni ne. Da nije Chanel kakva jeste izvođač te pesme i da ne izvlači iz nje i više od maksimuma, ne bi SloMo videla ni drugo mesto na Benidorm Festu, ionako je sa sve Chanel debelo izvisila u televoutingu i povadio je žiri.
 
Ahahaha ovo je užasno loše. Jedino mi je ok instrumental donekle i taj etno zvuk. Ali dobro svakako ne podnosim nikog ko nameće taj neki bičarski attitude lol, dva šamara i eto, toliko od mene
 
Šta znam... Jeste otkačen ali odgledao sam sva tri minuta, zadržalo mi pažnju. Što bi Vendi rekla "Sve što se ekranizuje ima edukativni značaj - čak i neka tamo što peva na plejbek ako ima neke otkačene pokrete i gegove". :) Baš mi je delovao poput Džeka iz Will & Grace-a kad je uspeo da menja nekog povređenog igrača JLo. Sama pesma mi se ne sviđa. Dosadio mi je taj njihov kalup sa obavezim etno delom u bridžu, ali mi je recimo bolja od one iz 2017.
 
Diva iz Izraela će biti u nekoj vrsti haljine na crvenom tepihu..e i to da vidim :p
 
Prvo sam odslušao audio snimak i uopšte mi nije delovalo loše, naprotiv. Baš me je nekako ponela pesma, brza, ritmična i vrlo interesantna. Nakon odgledanog nastupa... totalno sam promenio mišljenje. Slažem se u potpunosti sa prethodnim postovima, vrlo pretenciozno i degutantno ponašanje, baš u stilu Slavka Kalezića...
 
Uopšte mi se ne dopada, toliko je loša kompozicija, ama ne mogu ništa da nađem da valja.. Koreografija je rasturena isto kao i struktura kompozicije, nema nikakvog smisla, vokal je sasvim prosečan, ima grešaka na izvoz, a boja glasa mi se lično nimalo ne dopada, kao ni odelo za nastup.. Nije ni zabavno, ama ništa.. Daću 0/10... :(
Sve pesme koje su bile u takmičenju su bile jako slabe po kvalitetu, jedino se izdvojila Sapir Saban - "Breaking my own walls", vokalno je bila odlična izvedba sa divnim orijenltalnim ukrasima u glasu, prijatnom muzikom i nešto kvalitetnijom kompozicijom i aranžmanom.. :)
 
Bio sam u Tel Avivu 2019. godine na Evroviziji, i bilo je jako dobro, šteta što ove godine nemaju gotovo nikakvu pesmu.. :(
 
Uopšte mi se ne dopada, toliko je loša kompozicija, ama ne mogu ništa da nađem da valja.. Koreografija je rasturena isto kao i struktura kompozicije, nema nikakvog smisla, vokal je sasvim prosečan, ima grešaka na izvoz, a boja glasa mi se lično nimalo ne dopada, kao ni odelo za nastup.. Nije ni zabavno, ama ništa.. Daću 0/10... :(
Sve pesme koje su bile u takmičenju su bile jako slabe po kvalitetu, jedino se izdvojila Sapir Saban - "Breaking my own walls", vokalno je bila odlična izvedba sa divnim orijenltalnim ukrasima u glasu, prijatnom muzikom i nešto kvalitetnijom kompozicijom i aranžmanom.. :)
I sa njom bi imali lepe sanse za finale, jer sa ovim izborom imaju finale. Nije to katastrofa, samo kad bi on bio manje iritantan drugima sa njegovim nastupom, bio bi sigurica. Meni je licno pesma od 8 ponudjenih, bila najslabija. Ali kad sam video i poslusao uzivo, meni se malo vise dopalo (iako mi se ne dopada pocetak i previse mlataranja svega).
 
Navodno se povukao sa ESC-a. Objavilo vise njih u grupi na FB
 
A nesto se pokacio sa delegacijom izgleda
Definitivno stav dive
 
Koliko sam razumio u njegovom postu na IG, očigledno nekome (dal delegaciji, dal javnosti kao takvoj) smeta to što se vozi javnim prijevozom i što je radio u supermarketu, kao, sramota je (ozbiljno, ne zajebavam se). Kaže da nema namjeru mijenjati svoje navike i način života i da ga nije sramota gdje je radio/gdje radi, čak i nauštrb nastupa na ESC-u
 
A nije možda reako da nekima od te iste javnosti zasmeta kako lomi kukovoma i kako preteruje sa tim tripom ...
koga realno briga što je on radio u supermarketu i gde radi.. kome to može da smeta....
Trebalo bi pre da im smeta nešto drugo. Al nebitno. On predstvalja njih, izabrali su čoveka i to je to. Ko šta priča sada je nebitno.
 
Koliko sam razumio u njegovom postu na IG, očigledno nekome (dal delegaciji, dal javnosti kao takvoj) smeta to što se vozi javnim prijevozom i što je radio u supermarketu, kao, sramota je (ozbiljno, ne zajebavam se). Kaže da nema namjeru mijenjati svoje navike i način života i da ga nije sramota gdje je radio/gdje radi, čak i nauštrb nastupa na ESC-u
Užas. :( Evo i wiwike prenele da je u pitanju neprofesionalno ophođenje prema njemu od strane televizije.
 
Back
Top