il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Ja ne mogu da verujem sta citam ovde. Unicorn simbolizuje jedinstvenost, fantaziju, mir, slobodu, ima moc isceljenja, cak i lgbt ljudi ga koriste jer je colorful, pa im verovatno zamenjuje dugu. "Power of the unicorn" je iskorisceno u tekstu zbog toga sto jednorozi izgledaju lepo i nezno i cesto se potcenjuju njihova snaga i sposobnosti. Unicorn moze da se posmatra u pesmi i kao metafora za zenu, jer su kroz istoriju vladali (jos uvek mozda vladaju) stereotipi da zena samo treba da bude lepa i zanemarivale su se njene sposobnosti. Bitan deo teksta za to je "History caught in a loop, don't u wanna change it... we can write a new book."

Inace, Noa je u konkurenciji za pobedu ove godine, zao mi je ako su pojedinim ljudima ovde favoriti ugrozeni, pa osecaju potrebu da pljuju pesmu. Tako je bilo i sa Chanel prosle godine ovde na forumu, na svaki moj komentar o njoj i njenoj pobedi je sledila masa hejt komentara, cast izuzecima. 🦄🦄🦄
 
Imate i referencu na jednoroge u jednom od Hari Poter filmovy kad naidje Hari sa nekim na zaklanog jednoroga i ta osopa mu kaze:’Hari, najveci jer greh ubiti jednoroga - pa cak i krvi radi. Taj mora da ne bira kako ce da prezivi ako ce jednorogova krv da ga odrzi u zivotu’. Misli se na Voldemorta, naravno.

Sve u svemu jedno plemenito mitsko bice kao pegaz ili bilo koje drugo. To sto neki od vaših heteronormativnih mikromozgova ne vide dalje od sopstvenog oka, a nekmol da ih je fikcija ikad u zivotu zaintrigirala jer je masta misona imenica kod takvih, inace - to je vec drugi par opanaka
 
  • Love
Reactions: Mrm
Who the Hell is Unicorn?

mainimage4Kawaii-g-kku-a-midilli-sevimli-Unicorn-serisi-6-renk-t-kenmez-kalem-karikat-r-zg.jpg
 
Spektakularno mi je kad pojedinci iz nekih pesmica počnu izvlačiti pouke i dubokoumne analize, samo zato što im se to sviđa. Verujem da ni ova devojka što ovo peva ne razmišlja o tome. Ali dobro, each to their own
 
Traženje smisla života u Slomo, Unicorn, Fuego i sličnim pjesmama, dajte molim vas
Pa ja sam sigurno nasao jer mi energija takvih pesama i treba licno kod mene u zivotu.

Meni ne treba ‘De diepte’ (uz duzno postivanje istoj pesmi i njenoj eminentnoj kreatorki) - jer takvih misli i energije imam na pretek u svom zivotu i ne ‘vozi’ me prosto da dolivam jos ulje na vatru svom duhu kao takvim tudjim vidjenjima.

Samo gas i turbo, dakle!
 
Joj ali meni je preslatko ovo Stormovo udubljivanje sa svim roze slovima. Jako me zanima ko stoji iza ovog nick-a 😂 staviio bih iz sprdnje onaj gif samo što ne se*e med ali su mi obrisali prošli put. Neironično mi je preslatko 😁
 
Ja ne mogu da verujem sta citam ovde. Unicorn simbolizuje jedinstvenost, fantaziju, mir, slobodu, ima moc isceljenja, cak i lgbt ljudi ga koriste jer je colorful, pa im verovatno zamenjuje dugu. "Power of the unicorn" je iskorisceno u tekstu zbog toga sto jednorozi izgledaju lepo i nezno i cesto se potcenjuju njihova snaga i sposobnosti. Unicorn moze da se posmatra u pesmi i kao metafora za zenu, jer su kroz istoriju vladali (jos uvek mozda vladaju) stereotipi da zena samo treba da bude lepa i zanemarivale su se njene sposobnosti. Bitan deo teksta za to je "History caught in a loop, don't u wanna change it... we can write a new book."

Inace, Noa je u konkurenciji za pobedu ove godine, zao mi je ako su pojedinim ljudima ovde favoriti ugrozeni, pa osecaju potrebu da pljuju pesmu. Tako je bilo i sa Chanel prosle godine ovde na forumu, na svaki moj komentar o njoj i njenoj pobedi je sledila masa hejt komentara, cast izuzecima. 🦄🦄🦄
Daddy chill
 
Hvala na objašnjenju. Odjednom se i ja osećam kao jednorogica/kentaurka.
Feminin- femininalno.
National Unicorn Day GIF by Storyful


Ja ne mogu da verujem sta citam ovde. Unicorn simbolizuje jedinstvenost, fantaziju, mir, slobodu, ima moc isceljenja, cak i lgbt ljudi ga koriste jer je colorful, pa im verovatno zamenjuje dugu. "Power of the unicorn" je iskorisceno u tekstu zbog toga sto jednorozi izgledaju lepo i nezno i cesto se potcenjuju njihova snaga i sposobnosti. Unicorn moze da se posmatra u pesmi i kao metafora za zenu, jer su kroz istoriju vladali (jos uvek mozda vladaju) stereotipi da zena samo treba da bude lepa i zanemarivale su se njene sposobnosti. Bitan deo teksta za to je "History caught in a loop, don't u wanna change it... we can write a new book."

Inace, Noa je u konkurenciji za pobedu ove godine, zao mi je ako su pojedinim ljudima ovde favoriti ugrozeni, pa osecaju potrebu da pljuju pesmu. Tako je bilo i sa Chanel prosle godine ovde na forumu, na svaki moj komentar o njoj i njenoj pobedi je sledila masa hejt komentara, cast izuzecima. 🦄🦄🦄
 
Mene je čak malo začudilo, obzirom na blago agresivnu kampanju, da domaći mediji u Izraelu nisu bili toliko blagonakloni prema Noi po izlasku pjesme, barem ovo što sam bacio pogled. U par članaka se isticalo da fanovi nisu oduševljeni pjesmom i da padaju na kladionici, u jednom je naslov bio kao "Ako se pjesma zove Unicorn, zašto Noa izgleda kao Kentaur?" :ROFLMAO: Itd...
 
Nisu dovoljno platili novinare, trebao im je veci budzet da prikriju nedostatke pesme 😔
 
Trenutno mi je na 10. mestu, ali tačno osećam da će mi u maju ući u top 10, mnogo sam hyped za nastup, jednostavno mi je potreban jedan takav paket ove godine.
 
Back
Top