il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Ova pesma je potpuno instant i veštačka, nema ni trunku neke smislenosti i poente, osim što je produkcijski napumpana. Da li će se to isplatiti, videćemo, ali iskreno meni je ovo stvarno katastrofa, svakim slušanjem sve više.
 
Ova pesma je potpuno instant i veštačka, nema ni trunku neke smislenosti i poente, osim što je produkcijski napumpana. Da li će se to isplatiti, videćemo, ali iskreno meni je ovo stvarno katastrofa, svakim slušanjem sve više.
Eeeh konačno i to da doživim da se Djole i ja u nečem složimo, bukvalno padaće sneg i kiša kada se ovo desilo, onda je sve moguće..
Nisam mislio da ću ovo ikada reći, ali Djole svaka ili skoro svaka ti je na mestu, bravo!
 
Ova pesma je potpuno instant i veštačka, nema ni trunku neke smislenosti i poente, osim što je produkcijski napumpana. Da li će se to isplatiti, videćemo, ali iskreno meni je ovo stvarno katastrofa, svakim slušanjem sve više.
Potpisujem i pecatiram sve od reci do reci. Sve oko ove pesme je uzasno vestacko. Od hajpa do same pevacice.
 
Ova pesma sama po sebi malo glupne, ali ritam brate sabija, dok Noa definitivno gori. I tek će da goro na sceni. Biće ovo jako visoko na tabeli.
 
Dobro nećemo preterivati, Noa je bolja od Mlice Pavlovic i lepsa i bolje peva, nemojmo je bas toliko srozavati..
Poceli ste nakon Blanke i Nou preterano unizavati, ok nisu im neke pesme, ali hajde barem su zgodne i lepe cure, uz to Noa zna i solidno pevati, iako je pesma....
 
Minipop

9s0O41E.jpg
 
Ovo pokusavam da ubedim Roa da ne drzim njenu sliku u sobi. Samo slika Dusana Vlahovica.
 
Back
Top