il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Realno pesma sama po sebi mi nije ni u top 10 (za prvo pf). Da je ceo vajb pesme bio kao na kraju bila bi super, ali ovako mi je samo meh. Nastup i sve ostalo su bili odlicni, mada je i vise ishajpovana nego sto treba.
 
Iako je prvi deo nastupa bio statičan, drugi je znatno popravio utisak. A van sebe i nastupa, moj highlight što se tiče Izraela je Noina lepota, skoro nisam video takvo savršentstvo kada je ženska lepota u pitanju, pogotovo u razglednici.
 
Izrael je najviše pažnje generisao među kežual fanovima od svih učesnika prvog polufinala. Ne bi me iznenadilo da se nađe u top 3 kod publike u finalu uz Finsku i recimo Hrvatsku i top 5 kod žirija. Biće vrlo visoko plasirani na kraju sigurno.

Meni se lično pesma ne dopada, ali očigledno su ljudi posrkali.
 
Last edited:
Pa ovo je ovogodišnji Fuego i SloMo, jedina u ovom stilu a to ljudi obožavaju na Evroviziji. Lagani top 5
 
Ipak su te dve pesme mogle da se slusaju i imale su nekog smisla, a ovo je prica za sebe. Ja i dalje ne verujem kakva je ovo sklepotina od pesme, devojka dosla u Liverpul da izgovori you wanna see me dance i da uradi dens brejk, svi vrte samo tih 30 sekundi nastupa i padaju u nesvest.
 
Ipak su te dve pesme mogle da se slusaju i imale su nekog smisla, a ovo je prica za sebe. Ja i dalje ne verujem kakva je ovo sklepotina od pesme, devojka dosla u Liverpul da izgovori you wanna see me dance i da uradi dens brejk, svi vrte samo tih 30 sekundi nastupa i padaju u nesvest.
Inače su ona i Loreen ovde najmanje viđene, ne izlaze nigde, neka integracija sa fanovima, ništa, ništa.. Minimum, samo šta mora... Ok, za Loreen i mogu da razumem to, Loreen je čak i išla na neke stvari, ali za ovu.. 😌
 
Zasluzeno finale ali i dalje mi se ne dopada. Zavrsnica je vrlo efektna sto se nastupa tice..........i to je to. Kod publike ce verovatno biti visoko a za ziri cemo videti.
 
Inače su ona i Loreen ovde najmanje viđene, ne izlaze nigde, neka integracija sa fanovima, ništa, ništa.. Minimum, samo šta mora... Ok, za Loreen i mogu da razumem to, Loreen je čak i išla na neke stvari, ali za ovu.. 😌
Pa ipak su najveće zvijezde ovog polufinala, ne čudi me. Loreen je ikona Evrovizije, a Noa mega zvijezda u svojoj zemlji, kapiram da ne bi ni, bubam, Mici Pavlović izlazila šetkala se sa fanovima nego bi bila u sali vježbala, davala intervjue lokalnim medijima i sl.
 
Točno + pretočno, pa nije Noa došla u Liverpool da se naslikava ispred Cavern Cluba, došla je raditi i izdominirati! ☝️
 
Pa ipak su najveće zvijezde ovog polufinala, ne čudi me. Loreen je ikona Evrovizije, a Noa mega zvijezda u svojoj zemlji, kapiram da ne bi ni, bubam, Mici Pavlović izlazila šetkala se sa fanovima nego bi bila u sali vježbala, davala intervjue lokalnim medijima i sl.
Ko???
 
Bravo, mili! U subotu se kolektivno topimo na ovo ko šumeće tablete!

funny-funnyface.gif
 
Bome ja se sad već osećam kao šumeća tableta!!! Ustao sam dematerijalizovan!
 
Back
Top