il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Још кад ова израелска краветина крене да сере о миру, суживоту и људским правима. Надам се да ће током њиховог наступа да нестане струје у арени
 
Užasno je što nam je svima kroz glavu barem jednom prošao neki najcrnji scenario. Ukoliko se, ne daj Bože, tako nešto stvarno desi, nije isključeno da bi se Evrovizija trajno prekinula. Ne vidim kako bi se takmičenje održalo naredne godine nakon neke tragedije.
To kao Loveparade festival sto su ga ukinuli jer se odrzao 2010. u tesnom Dujzburgu umesto u Berlinu, pa nastao stampedo i izginulo 20ak ljudi.

Ne dao Bog zaista da se desi neka nesreca.
 
Па ово уопште није никакав ураган од песме. Ја мислио биће нека брза, блискоисточна музика кад оно успорено шведско срање. Кладим се да ће жири Немачке и жири балтичких чивава да их погура.
 
Lepa balada šteta što je peva u ovakvim okolnostima. Nadam se da će sve proći u najboljem redu. Samo ne znam kakvo će ona iskustvo imati kada neće osetiti pravu čar Evrovizije. Koncerti, tokom dešavanja će sedeti u hotelu, ako uopšte bude i nastupala lajv to je pitanje. Zato ovo učestvovanje po svaku cenu mi nije jasno 😏
 
Složio bih se u potpunosti da je pesma Melfest DŠ fazon. Apslolutno ispričana priča i nimalo originalan i autentičan zvuk, naprotiv-reciklaža reciklaže. Ali ni to nije poenta, već da se ta ratna tematika suptilno provuče kroz pesmu, što mi je čini još za klasu ljigavijom. Nisu uspeli direktno sa oktobarskom kišom, pa ajde da probamo izokola da malo izmanevrišemo. 💀 Sve i da je normalna situacija u vezi njih i da ih ne bojkotujem, ovu pesmu sigurno ne bih rangirao više od 20. mesta.
 
🇮🇱
Сценски аутфит израелског представника Евровизије 2024 Еден Голан није прихваћен од стране ЕБУ.
Алон Ливне, који је дизајнирао сценску одећу Еден Голан, рекао је да сценска одећа направљена за Рај није прихваћена од стране ЕБУ.
Одећа је била бела са жутом траком која представља израелске заробљенике.
 
Ma stvarno preteruju vise dosadni vise ja bi na njihovom se ponasao kao mala maca imaju srecu sto ucestvuju na esc ne bahato da se ponasaju
 
Back
Top