il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Antipatična mi je iskreno baš, definitivno da se ja pitam i da sam supervizor ovog takmicenja, sve zemlje koje ucestvuju u ratu trenutno bih izbacio, zbog glasanja i publike i žirija, jer rezultat tih zemalja koje su u ratu nije realan, tek kada se završi svuda rat u tim zemljama i prodje nekoliko godina, onda bih vratio, dakle ili neka vrate Ruse, ili neka izbace i Izrael i Ukrajinu, to je moj predlog Martinu...
 
Eden Golan koja zivi rent free u glavama esc fanova i 10 dana nakon finala 😂
 
oni su hteli da nameste pobedu i nije mi uspelo pa mi je zbog toga neizmerno drago... iako je na kraju bila cak peta nisu uspeli da kupe ni televoting... a celo ucesce ove zle zene ce nam svima ostati u losem secanju
 
Ja se iskreno nadam da će doći do neke istrage u vezi sa njihovim muljanjem oko glasova i da će rezultat svega biti njihov duži ban. Ovo je bilo dno dna šta su radili ove godine
 
dovoljno mi je sto ce ona pamtiti celo iskustvo po hotelskoj sobi i ignorisanju a izrael po zvizducima... ona je sahranila svaku mogucnost imanja karijere izvan jevrejskog kruga
 
Bez namere da je branim, ali meni je apsolutno sumanuta odluka da u uslovima takve ratne propagande na Pesmi Evrovizije, kada su sve oči javnosti uperene u Izrael iz političkih razloga, kada se dešavaju tolika negodovanja i protesti (iz krajnje opravdanih razloga) neko pošalje na takmičenje 20-ogodišnju devojku koja očigledno još uvek ne može biti dovoljno zrela i izgrađena kao ličnost. :oops:
I da je bila anđeo i najbolja osoba, posle takve količine zvižduka, negodovanja, provokacije i enormnog stresa koje je tamo doživela, ne može sigurno ni da reaguje drugačije, a verovatno je dodatno forsirana i hrabrena od strane same delegacije svoje zemlje da bi uopšte sve to ikako podnela i preživela.
Mislim da će je trauma koju je doživela na ovom ESC-u pratiti celog života.
 
20 godina je dovoljno da budes svestan sveta oko sebe... sama je htela da predstavlja drzavu dok traje genocid, niko je nije tamo puskom naterao...
 
Ne znam šta im je trebalo da se po svaku cenu pojavljuju na ESC, samo su se žešće izblamirali, i ta blamaža ima godinama da se pamti. Ništa pozitivno za sebe nisu izvukli iz svega toga
 
trebalo im je.. trebalo im je cak i ovo zvizdanje kako bi mogli da nastave da igraju ulogu zrtve i da vicu svi nas mrze...
 
Izrael ove godine izneo antisemitizam iz mene koji nisam znao ni da postoji

I da je bila anđeo i najbolja osoba, posle takve količine zvižduka, negodovanja, provokacije i enormnog stresa koje je tamo doživela, ne može sigurno ni da reaguje drugačije, a verovatno je dodatno forsirana i hrabrena od strane same delegacije svoje zemlje da bi uopšte sve to ikako podnela i preživela.
Mislim da će je trauma koju je doživela na ovom ESC-u pratiti celog života.
Znala je u šta se upušta

Realno jedino krokodilske suze mogu da se liju
 
Back
Top