il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Redovno sheruje na storiju pomene poginulima za oslobođenje Izraela, kako navodi.
Ono što sam primetio kod njihovih komentara na q vesti jeste da i oni sami traže da se povuku sa ESCa jer je, kako kažu, namešteno da ne pobede, da im je ukradena pobeda itd
 
Ibiju je pred finansijskim slomom i to je pokazao ovogodisnjim tolerisanjem svega i svacega Izraelu, zarad love.
 
meni je kod njih najveci hit to jednoumlje, kao da im je sistematski ispran mozak, svi govore isto, pisu isto, misle isto... nikog jos nisam odatle cuo da zali za palestinskim zrtvama ili da je za prekid vatre itd... neverovatno... mi smo 90tih imali silne antiratne proteste itd, prosto smo uvek bili podeljeno drustvo i svako je imao pravo na svoje misljenje i stav za ili protiv...
 
meni je kod njih najveci hit to jednoumlje, kao da im je sistematski ispran mozak, svi govore isto, pisu isto, misle isto... nikog jos nisam odatle cuo da zali za palestinskim zrtvama ili da je za prekid vatre itd... neverovatno... mi smo 90tih imali silne antiratne proteste itd, prosto smo uvek bili podeljeno drustvo i svako je imao pravo na svoje misljenje i stav za ili protiv...
Dobroo i kod nas je malo bilo problematicno, odnosno mahom su nase televizije i kvalitet informisanja bila uzasna kao i sada, ali za ovo jesi u pravu da je opet postojala, makar i mala grupa umetnika u Jugoslaviji koja je imala koncerte antiratne rimtutituku imao si Caneta iz Brejkersa, EKV itd..

Čak kada je bio rat EKV išao i u Sarajevo, plus silni protesti, neki vid otpora je postojao, u Izraelu i Rusiji toga ima(video sam na televiziji da su bili protestanti u Izraelu, čak i Rusiji), samo što je to medijski skrajnuto svesno(ili nesvesno)...
 
Da to zaista... Kao da im stvarno ispiraju mozgove! Ko zna šta im pričaju, čimi ih hrane i šta im daju da piju...? Shvatam da im je novinarstvo čisto populističko i da je pod kontrolom i da je jedno od glavnih sredstava propagande..!
 
Video sam klipove kako je napravila neku šatro parodiju na ostale učesnike. Zlo.
 
Meni se čini da sam ja taj snimak sinoć okačio ovde, ali sam bio u nekom polusvesnom stanju pa sam možda i sanjao 😂 Svakako bolesno i zlo to što rade.
 
Mislim da me od načina na koji se ponaša i bahati Izrael na ESC-u ove sezone više nervira besramno ponašanje EBU. Takvo licemerje, pa još loše obrazloženo je dno. Ovima se toleriše i to u kakvoj se poziciji u sukobu sa Palestincima nalaze, potom način na koji se njihova delegacija kretenski ponaša u areni, organizaciono su bili noćna mora sa svom logistikom i Boga pitaj kolikim ljudstvom.

Još se posle svega u kojekakvim lošim skečevima žale da su pokradeni lol. Svojim prisustvom na Evroviziji su ukrali nekome mesto u pf, to je jedino sigurno + bitno su uticali na ishod evidentno orkestriranim tvt.
 
Ovo je isralska prica ne zan da li da se smejes ili da places o toliko gluposti njihovih .
 
Back
Top