il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Brinem se da ne padnu neke glave u bukvalnom smislu. Zalosno je da smo nekako ove godine svi odahnuli jer su svi iz arene izasli zivi i zdravi 😒
 
Možda se mnoge zemlje, povučene iskustvom od ove godine, već sad odluče da ne učestvuju na ESC, pa se tako izbegne većina mogućih konflikata
 
Joj Bože, znači i sledeće godine 700 poena za Ukrajinu i Izrael 💀
Nee samo too, nego ce zbog toga sto se odrzava Evrovzija u bogatoj, ali i najskupljoj državi u Evropi, kako je Martin i najavio i pre finala Evrovzije da želi ove godine, postoji velika šansa da sledeće godine bude učestovao najmanji broj država od kako imamo polufinale, a sve se to moglo izbeći, znamo svi kako, a da je pobedila neka druga zemlja(znamo svi o kome je reč), učestvovalo bi više, a možda i mnogo više zemalja ove godine..

Ovako, očekujmo sledeće godine da žiri izabere svoju novu Švajcarsku sa preko 340 ili preko 360 poena makar punjenje, a ovi ostali ispod 200 ili jedva 200 poena opet od EBU žirija i onda opet ćemo slaviti pobedu neke Švajcarske, Austrije itd itd..

Možda i Švedjani opet što da nee....
 
Nee samo too, nego ce zbog toga sto se odrzava Evrovzija u bogatoj, ali i najskupljoj državi u Evropi, kako je Martin i najavio i pre finala Evrovzije da želi ove godine, postoji velika šansa da sledeće godine bude učestovao najmanji broj država od kako imamo polufinale, a sve se to moglo izbeći, znamo svi kako, a da je pobedila neka druga zemlja(znamo svi o kome je reč), učestvovalo bi više, a možda i mnogo više zemalja ove godine..

Ovako, očekujmo sledeće godine da žiri izabere svoju novu Švajcarsku sa preko 340 ili preko 360 poena makar punjenje, a ovi ostali ispod 200 ili jedva 200 poena opet od EBU žirija i onda opet ćemo slaviti pobedu neke Švajcarske, Austrije itd itd..

Možda i Švedjani opet što da nee....
Zejna i Luk Blek su bili u srpskom žiriju i rekli su posle Evrovizije da nije bilo nikakvog nameštanja niti sugerisanja za koga se glasa. Mislim da je ipak njihovo mišljenje malo relevantnije od forumaša koji su nezadovoljni jer nije pobedio njihov favorit.
 
Zejna i Luk Blek su bili u srpskom žiriju i rekli su posle Evrovizije da nije bilo nikakvog nameštanja niti sugerisanja za koga se glasa. Mislim da je ipak njihovo mišljenje malo relevantnije od forumaša koji su nezadovoljni jer nije pobedio njihov favorit.
pa-ne.gif
 
A inače Luk Blek i Zejna će sigurno da se pojave na televiziji i kažu: "Heej ljudi znatee, glasanje nije bilo regularno" haha :D

Željko i Bilja Krstić bi se baš pojavili 2009.godine i rekli: "Eee mi smo dali Konu dvanaestice, a spustili OT bend, da bi kum Joksimovica pobedio i prijatelj, a ubedljivi pobednik publike OT bend izgubio u finalu, iako je i u polufinalu sa maksimalnih 24 poena lagano pobedio kod iste te publike i zirija... ;)
 
Iskreno toliki je haos po Evropi, situacija je sve gora…na ivici globalnog konflikta, stvarno ne znam da li ce biti normalno da se sledece godine peva u ovim okolnostima.
 
До следеће године ће се завршити тај рат у Палестини, пошто ће их вероватно побити и протерати.
 
Back
Top