Jelena Karleuša

Ma od publike ostali su joj samo njeni fanatici koji su istog mentalnog sklopa kao ona. Ne može da se pomiri sa tim da je irelevantna.
 
Ceca je svima slusljiva.

Nije svima slušljiva Ceca, otkud ti to? Ja u mom okruženju imam one koji za nju kažu iznad navedeno. Lično nisam njen fan, ali uglavnom mogu da poslušam.

A što se tiče Karleuše, u suštini važi ovo što je Bebi napisao, pretežno su uz nju ti vatreni fanovi, što negde i nije loše za izvođača, zna da će uvek imati uz sebe određeni broj slušalaca/gledalaca, makar on i ne bio značajniji.
 
Obožavam što je Mari Mari pojam za nebitnost. Neko je pričao da je bila na nekom crvenom tepihu, ispozirala, a novinari-fotografi je nisu ni konstatovali ni slikali 😂
 
Pa mnogima i Brenino pevanje zvuči kao pokvarena kaseta Tereze Kesovije, ono izveštačeno vriskanje, bože me sačuvaj.
 
Baš smo žalosni što ste se našli prozvani pa na taj podmukao način odgovarate u ovoj diskusiji. :cool:
 
Volim što dosta naših pevačica imaju nekog svog vatrenog fana na forumu 😅
Ceca - Boxy
Brena - Miloš
Dragana Mirković - Lignja
Karleuša - Titko
Ćana - Majsta
MicyP - moja malenkost
Tea Tairović - MilanB
Džehvy - Anhel
za Priju nisam siguran da li ima nekog vatrenog fana forumaša
 
Ja sam to bio više kao dete, sad nisam ničiji vatreni fan, ali naravno ostalo je da preferiram određene izvođače koje sam slušao više i u to davno vreme. Kod mene to ne znači da mi se baš svaka pesma podjednako dopada, niti da se slažem sa svime što čini život određenog izvođača, a ni ne zalazim previše u stvari mimo muzike, za razliku od pojedinaca koji bi se pojeli što neko ne deli strast prema njihovim miljenicama. :)
 
Koliko god šizofrena da je, pomerala je standarde u show bizzu kod nas.
I da, ne peva ona loše, samo ima jako specifičnu (iritantnu nekima) boju glasa koji je visoko impostiran.
 
Za pomeranje standarda su potrebne i dobre pesme, hitovi za sva vremena, pesme krojene za nju umesto obrada, a ona po tome nije prepoznatljiva. Ona jeste medijska zvezda i to koristi maksimalno, ali stvarno je smehotresno da ljudi sada potenciraju da ima bilo kakav uspeh. Pa ona jadna ni saradnike za pesme nema, iskopala Atelje Trag nakon 10 godina od poslednjeg projekta.

Generalno cela ta starija garda je postala sprdačina na estradi, kače se za repere u pokušaju ne bi li ih spasili od propasti. Ceci isto ne znam šta je trebala ona trominutna blamaža sa Vojažem, ali ajde za nju bar ima još neke šanse.
 
Back
Top