am Jermenija 2024: Ladaniva - Jako

Bravo za njih, toliko mi je drago zbog odličnog plasmana 👏 poslah 3 poruke za njih, možda su zbog mene dobili taj 1 poen od srpske publike haha
 
Da nasa braca Jermeni. Svaka cast! Neka nastave da salju ovaj predivni jermenski etno. ❤️❤️❤️
 
Pa dobro, pesma mi se ne sviđa te mi se ne sviđa, ali negde se u rekapitulaciji videlo da su unikatni po zvuku i da se izdvajaju. Iznenađujući faktor mi je veći broj poena kod žirija nego kod publike. Ako neko ima osnova da pokuša sa ovako nečim nekad, to smo mi, pa eto...
 
Ovo je za RTS svemirski brod. Pojedini kadrove ovi sa RTS nisu znali ni da postoje.
 
Da vidimo sta ce sada Duskica reci? Hoce li Ana Rogljic nesto reci ponovo na K1. Ja sam juce u toku razgovora sa Anom na K1, da nema neka ocekivanja od Srbije ove godine, samo joj bilo neprijatno to direktno da kaze.
 
Pogledajte kadriranje ovde. Kako kamera leti, dinamicno, podize atmosferu pesme

Sta mediokriteti poput Milice Soldatovic znaju o tome. Očigledno nista.
 
Verovatno jedna od najpotcenjenih pesama ove godine. Ovo ima potencijal za top 5 kod publike (kao Moldavija 2022). Pevacica je izuzetno harizmaticna i talentovana, a pesma je bas feel good, napravice oni vrh atmosferu. Sa ovim balkanskim prizvucima definitivno dobijaju nase bodove.
Nisam mnogo omasio, bas mi je drago.
 
i ove godine je 4 clana zirija Azerbejdzana stavilo ovu pesmu na poslednje 26. mesto u finalu, i jedan clan na 24.
 
Back
Top