am Jermenija 2024: Ladaniva - Jako

S obzirom da su ovu vest preneli gotovo svi domaći mediji, Jermenija je gotovo pa sigurno kupila gomilu bodova i od našeg žirija i od publike.
 
Uz Estoniju zabavljak koji sigurno prolazi dalje.

Sviđa mi se koncept nastupa gde je kamera prati, konačno nema dalekih uglova.
 
Ove pesme nisu bas po mom fahu, ali zabavno je bilo i izdvojilo se jer su puno njih veceras pucali na englesko i moderno.
 
Na trenutak sam se ponadao da bi mogli da ispadnu 🥲
 
Na trenutak me presjeklo da će možda ispasti ali SREĆOM NISU

BRAVO LADANIVAAA
 
Ne smetaju u finalu, ali mi je svakako pesma bućkuriš do kraja.
 
Bili su baš zabavni, pozitivni i veseli, jednostavno su se izdvojili iz mase. Iako mi se pesma ne sviđa, drago mi je što su prošli
 
Ova armenska pjevačica 😍

Da nije nje ova pjesma bi mi baš išla na živce, ovako mi je samo loša xD
 
Izdvojili su se u drugom polufinalu. Bili su veseli i zabavni, pravo osvezenje. Ne ocekujem previse veceras ali drago mi je da cemo ih cuti jos jednom.
 
Meni ova pesma bila horor na prvo slusanje ali nastup je bio sladak i drugaciji. Nije mi zao sto su prosli
 
Bravo Jermenija top 10 posle 8 godina fenemenalno .
 
Svaka čast, podržao je fino i žiri i publika, očito samo kod nas ni slučajno ne sme da se pomisli da se pošalje nešto što bi osetljivom, srpskom, forumaskom uvcetu zazvučalo imalo etno, narodnjački ili tradicionalno .
 
Baš mi je drago. 👏 Od starta su mi bili visoko. Nisam očekivao ovakav uspeh za njih! :D
 
Preslatki su bili i bravo za još jedan top 10, ponovo u Švedskoj!

Nisam očekivao da će 🇦🇲 i 🇮🇪 da dobiju više poena od žirija nego od publike.
 
Meni je ovo i dalje daleko od radara, ali definitivno se zračili nekom pozitivnom i drugačijom energijom i lepo prodali pesmu.
 
Back
Top