Koncerti

Ako ne napusti scenu kao na onom FSC nastupu ništa. 😂
 
Muzički kabare KAKO SAM (P)OSTALA FRAJLA
Kabare "Kako sam (p)ostala frajla" je duhovita priča o postanku i opstanku jednog ženskog benda i njihovim zgodama i nezgodama u svetu šou biznisa, uz prepoznatljive muzičke numere grupe The Frajle. Otvaramo gledaocu prozor u svet iza reflektora prikazujući lice i naličje života na sceni, uz muziku, ljubav i prijateljstvo kao pokretačke snage ove tri "žene na sve spremne".

Ekipa vrsnih glumica obećava da će vam, uz pesmu i mnogo plesa, izmamiti osmeh na lice i da ćete kući otići sa osećanjem da ste upravo bili deo nečeg posebnog.​

Tekst prema motivima knjige "Kako sam postala Frajla" Jelene Buče.
Muzika: The Frajle & Vladimir Uzelac

Uloge: Višnja Obradović | Isidora Vlček | Slavica Ljujić
Režija: Višnja Obradović
Dizajn zvuka: Goran Vujičin
Dizajn svetla: Žarko Lazić
Produkcija: Nevena Buča | Drvomusic & Bojana Mumović | Funky Business

14. OKTOBAR 2023. u 20h (pretpremijera) - Beograd, CZK "Vlada Divljan"
27. OKTOBAR 2023. u 20h - Novi Sad, Gradska koncertna dvorana
23. NOVEMBAR 2023. u 20h - Beograd, CZK "Vlada Divljan"


Ulaznice se mogu kupiti na TICKETS.RS.

pawYM9N.png
 
RAMMSTEIN U BEOGRADU - UŠĆE PARK, 24. maj 2024.

Ramštajn se vraća na stadione Evrope 2024. godine! Sledeće godine, Rammstein će ponovo u svoje kamione spakovati svoju impresivnu binu i moćnu pirotehniku i krenuti na put. Milioni ljudi koji su poslednjih godina prisustvovali rasprodatim nastupima benda mogu potvrditi činjenicu da su njihovi nastupi jedinstveni po svojoj prirodi, obimu i kvalitetu.

2024. godine, baš na 30. godišnjicu benda, stari i novi fanovi će ponovo imati priliku da uživo dožive, kako je magazin Rolling Stone naveo, „gigantski šou“ koji će Rammstein po zna koji put prirediti svojoj publici. To da „nije sav barut… pucan odmah na početku“ (kako je pisao Morgenpost) u velikoj meri pripisuje se lepim manirima popularnih Berlinčana, kao i dimu koji se diže sa stadiona i vidi se kilometrima unaokolo i set listi koja uključuje sve najveće hitove benda. Pored Srbije, Ramštajn će u okviru evropske turneje održati koncerte u Češkoj, Nemačkoj, Grčkoj, Španiji, Francuskoj, Irskoj, Holandiji, Belgiji, Danskoj, Austriji i Italiji.

Ulaznice će biti puštene u prodaju u sredu, 18. oktobra u 11 časova putem sajta efinity.rs i Efinity mobilne aplikacije.

Svaki kupac može kupiti najviše šest (6) ulaznica po transakciji u okviru iste kategorije ulaznica. Cena karte za koncert na Ušću biće za sedenje 12.900, za stajanje 8.900, a „Feuerzone“ je 11.500 dinara.


pivTgxx.jpg
 
^ Istraga protiv Lindemana nije nastavljena, a, ako se dobro sećam, razlog je nedostatak dokaza. Meni je on jeziv.

Nego, je l' samo meni ova najjeftinija karta za stajanje deluje skupa, ~ 75 evra? Vidim da smo jedina zemlja u okruženju gde nastupaju, pa pretpostavljam da će privući fanove, ali mi nešto došlo puno.
 
Pa jesu skupe ulaznice, ali verovatno su im i veliki troškovi jer dovlače veću količinu opreme. Npr. ulaznice u Danskoj su između 120 i 160 evra, pa kod nas su za nijansu niže.
 
Slučajno sam saznao da Tijana Bogićević ima koncert u SNP-u, to sam priželjkivao otkad sam se doselio u NS. Međutim, karta 2.900. 🤡 Mnogo mi za podrumaru.
 
Pa nije više podrumara. Stigla i do Evrovizije, pobedila na Beogradskom proleću, nastupala u Beogradu na vodi pred Novu godinu, lepo peva emotivne pesme, kud ćeš više. Sve poskupelo, pa i ulaznice. Za 1000 dinara slabo se šta može kupiti.
 
Mrme, nemoj rušiti prazničnu atmosferu, baš je bilo fino. To su oni koncerti koji su se odvijali više dana pred doček, a mogli su doći svi, a ne samo "napredni".
 
Da, mogli su (y)
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Razmisljao sam da odem na koncert od Prijovic, ali nezz. Možda kupim kartu ako otvori 6 koncert. Ili odem do Sarajeva na sad ovaj treci sta je otvorila u Zetri
 
Zanimljivo da smo jedina evropska zemlja van EU pored Norveške koju je uvrstio u turneju. Održaće i koncerte u zemljama regiona - Hrvatskoj, Mađarskoj, Rumuniji i Bugarskoj.
 
Ramštajn će održati i drugi koncert na Ušću 25. maja. Ulaznice će biti u prodaji od petka u 10h na efinity.rs.
 
Zanimljivo da smo jedina evropska zemlja van EU pored Norveške koju je uvrstio u turneju. Održaće i koncerte u zemljama regiona - Hrvatskoj, Mađarskoj, Rumuniji i Bugarskoj.
Pa ko veli usput mu, pa da iskoristi priliku.

Za razliku od ovih kvazi svetskih zvezda koje prodaju muda pod bubrege pomodarima, istinske zvezde gostuju na elitnim lokacijama. Pa je tako naša majka Svetlana, od milošte zvana Ceca, pojačana Dženanom Lončarevićem, za 28.12. bukirala velelepnu Arenu Gradiška. Iako se cena karte još ne zna, mada sumnjam da će biti ispod 100 maraka (50 €), jedino pitanje je da li će oboriti Prijovićkin rekord i rasprodati rekordnih 6 gradiških Arena u nizu. To još nikada nikome nije pošlo za rukom, iako je Arena Gradiška otvorena davne 2021. godine.
 
Back
Top