Koncerti

Edit: tribine 27 maraka, parter 21, bar loža 41, vip lože 105 maraka. Iskreno sam u šoku
 
Ilma je bila fenomenalna večeras. Rekla je da je jako srećna i da joj je ovo bio najbolji koncert u životu. Pesmu Mora da je ljubav iskulirala i pored publike koja se bukvalno drala (i ja sam), na kraju neke devojke počele da pevaju, ali ona je otišla. 😂

20231210_221644.jpg
20231210_215712.jpg
20231210_205917.jpg
 
Neka joj je hairli, što bi se reklo u Bosni! 💖🙌👌
Da li je pevala možda "Ima jedan svijet"?
 
Naravno. Kaže pesma koja me proslavila. I kaže da joj X faktor ostao u prelepom sećanju.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pa nije fora da objavi unapred šta će pevati. Obično se to ostavlja kao faktor iznenađenja, kao i gosti. Pošto je rekla da će koncert trajati preko 2,5 sata i da će pevati i 1-2 tuđe pesme, to valjda znači da će pevati većinu koje je snimila tokom karijere sa akcentom na poslednji album.
 
@Stole i @omikron pronađeni u Štark Areni 🔥

dancing-hamid-barkzi.gif
 
Puni se lagano Arena, ima i starijih ljudi nije samo klinci.. Baš da vidim hoće li sve biti puno.. Mislim vrv hoće, ako je podelejno, što ne bi, lmao..
 
Izvini Micy, ali Arena nije SOLD OUT.. pogotovu gore.. Ali kapiram da je to moralo da se napiše preključe..
 
Neće ljudi na koncert ni kad im daju kartu za dž.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Milica Pavlovic from Serbia getting ready for her first rehearsal in Malmö arena 🤩
 

Attachments

  • Screenshot_20231223-214345_Gallery.jpg
    Screenshot_20231223-214345_Gallery.jpg
    295.5 KB · Views: 16
Publika je slabija nego na Priji, ne nosi me ovo uopšte jbg.. U fan pitu se ne igra kao na Priji.. Vokali su baš podvučeni u matrici.. Koreografije su dobre po očekivanju..
 
Ne to prvo je užas bilo.. :(
 
Mrm, Vi ste na koncertu?
Da moja osnvona uloga je bila da dovedem devojku sa invaliditetom do mesta za osobe sa invaliditetom i posle da joj pomognem da iz gužve izađe. :)
Inače ne bih došao..
 
Back
Top