Koncerti

@libertà

Moj utisak, sa tribine, prvi deo igrački više.. Drugi deo više pevački, i raznolik, meni više legao.. To je samo moj utisak..
 
Ja sam još uvek pod utiskom, toliko sam umoran, nisam još ni zaspao. Elem, meni je bilo fenomenalno, super sam se proveo i ovo mi je bilo definitivno najlepše veče ove poprilično katastrofalne godine. Bilo je čak i suza s moje strane na neke delove koncerta, deo za pokojnu baku i deku me je posebno potresao.

Micy je stvarno gorela sinoć, servirala je dobru energiju i predobre vizuale koji su se lepo uklopili u koncept, čak me je pevanje pozitivno iznenadilo. Tri i po sata žena nije stala, bukvalno svaka čast.

Imam zamerke za neke nastupe što nisu bili bolji i osmišljeniji (pogotovo za Šećeru), na neke kostime, takođe sam očekivao više pirotehnike (msm bilo je, ali ja sam očekivao da pršti kao na Evroviziji) tako da mogu da kažem da nije u potpunosti ispunila moja očekivanja.

Ali, sve u svemu, divno veče koje ću dugo pamtiti i nadam se da ću uspeti da odem i na koncert u Zagreb.
 
Last edited:
Ne možeš da zaspiš od hipnoze niskim frekvencijama. 😂😂😂
 
Tri i po sata??? E svaka čast stvarno.

Vidio sam neke snimke, lijepo je izgledalo, mada meni su koreografije od Posesivne na ovamo kritične uglavnom a na nekim od nastupa koje sam vidio na mrežama sinoć su bili isti takvi, pa ne znam sad je l' se njoj to toliko sviđa ili su joj uzeli pare i rekli ee ovo moraš top je 😄

U svakom slučaju, super za prvi koncert
 
Nisam mogao mnogo da vidim koreografije jer sam bio malo dalje od scene i to mi je krivo što nisam uzeo nešto bliže, ali mogu da pretpostavim. Ta Helen, koja joj radi koreografije od Posesivne, je prosek. Ne znam zašto se nje uhvatila kad je samo za Karlinu promociju pokidala. Imam teoriju da su u vezi 😂

Sad sam malo pregledao svoje snimke ne bih li se malo podsetio i hteo bih da pohvalim Vladu Uzelca. Dečko je toliko pokidao sa novim aranžmanima (Pakleni plan je izgrmeo) i sa raznim introima koje su ubacili pre nekih pesama.

A što se grafike za ekrane tiče, ja moram da saznam ko joj je to radio 🥰
 
Pa i jedno i drugo je nekako krajnost i preterivanje na dve strane, kako bih ja rekao.. 🤷‍♂️
 
Sad je popularno hejtovati Milicu Pavlović tako da su komentari da je bilo loše očekivani. Za to je donekle i sama kriva lošim PR-om u poslednje 2 godine. Realnost je da je arena bila puna, energija je bila jako lepa, pevala je uživo 3 sata, imala vrhunske animacije na LED ekranima koje su bile skroz povezane sa pokretima igrača i aranžmanima pesama. Tačno je da je moglo bolje, da se očekivalo više, posebno su kostimi jako kritični bili, za neke pesme je trebala više da se potrudi (Šećeru robbed), ali daaaaaaaleko od debakla, prazne arene i loše produkcije.
 
Ja sam prvenstveno imao neki slabašan utisak međutim kada sam pogledao više snimaka, činilo mi se da je atmosfera bila bolja u drugom delu programa. Svakako svaka joj čast na svemu, tri sata koncerta.. Da je moglo bolje moglo je, ali nije bio debakl kako se priča. Najviše mi se svideo klip za Cobijem, deluju baš moćno na sceni 🔥
 
Nisam bio, ali ovako gledajući izgleda stvarno odlično, pogotovo kad se uzme u obzir da je njen budžet sigurno bio manji nego kod Aleksandre Prijović, a uspjela je to iznijeti. Ići ću vjerovatno u Zagreb na koncert.
 

Senhit & Friends - Drugstore, Beograd, 26. januara


Predstavnica San Marina na Pesmi Evrovizije 2011. i 2021. godine, Senhit, nastupiće u Beogradu, u petak 26. januara u klubu Drugstore.
Ulaznice se kupuju na https://ntry.at/senhitfriends/performances/21714?l=en i koštaju 18 evra, ali pošaljite mi privatnu poruku ako ste zainteresovani da idete, da vam prosledim promo kod koji ćete upisati tako da vam ulaz bude besplatan (0 evra).

Adresa: Bulevar despota Stefana 115
Vrata se otvaraju od 19h, početak koncerta od 20h.

rO3aJmq.png
 
Ja bih išao sigurno da nisam skoro imao smrtni slučaj..
Senhit je super! 💙
 
Ja idem na ovo s drugarom koji je nabavio karte za 0 evra.
 
Back
Top