Kupovina

Imam taj isti za posao i samo za to ga koristim tako da zavisi sta te zanima.
 
Sutra se otvara Mix Markt u Beogradu (27. marta 7 i Sarajevska 70a, radno vreme 08-21h) i Novom Sadu (Bulevar oslobođenja 76, radno vreme 09-23h). Nudiće proizvode iz raznih zemalja, a najviše ističnoevropskih (ruska, rumunska, poljska hrana itd).​

3HeqTXW.jpeg


8j8kvZu.jpeg


Ne deluje da će biti nešto povoljni, ali imaće malo drugačiju ponudu od one na koju smo navikli u našim trgovinama.

O1jXinu.jpeg


JgUeeM7.jpeg


CRxIxYV.jpeg


1jaQ5Q1.jpeg


AePZxUz.jpeg


oZmmnhJ.jpeg
 
Interesuje me kečap i sokići. :D

Cene u skladu sa platama, naravno. Rusa. :D

Nego, je l' ste znali da DM ima jeftine parfeme? Ja slučajno otkrio juče preko nekog parfem influensera koji je preporučio parfem od 600 RSD. Kupio sam i nisam se pokajao, taman malo za promenu.
 
Možeš da pogledaš u Hungarikum centru u Novopazarskoj u Beogradu, oni drže to. Bude ponekad u Maksiju i Idei...
Trebalo bi da bude i u ovom novom MIx Marktu, njihov lanac takođe drže Marlenka proizvode.
 
Pa bilo bi vreme da dobijemo još jednog velikog igrača. Manje zemlje od nas imaju mnogo više intl lanaca. S obzirom na to kako nas ovde deru sa cenama kapriam da bi bilo koristi.
 
Super vest, Lidl ionako počeo nenormalno da iskače na svakom ćošku i svaka druga reklama Lidl
 
Vidim da je Carrefour preuzeo Coru, a sećam se Corine radnje u Mađarskoj kao super jeftinog, oooogromnog hipermarketa sa tehnikom i kvalitetnim namirnicama. Mislim da mi je to tada bio prvi momenat spoznaje koliko smo zapravo jadni, a koliko sve skupo plaćamo.

SPAR, Kaufland, Auchan, Aldi...nisu svi na istom nivou, ali konkurencija je sjajna stvar i uvek dobrodošla.
 
Back
Top