Leksikoni

GI8OXK-WYAAWU8Z


Uvek sam za pare... :(
 
I ovo prvi put vidim. I zensko sam naravno da obozavam leksikone.
 
Vidim da nije mesec i po dana bilo novih leksikona pa u tu čast, objedinjujem sve dosadašnje leksikone i postavljam ubrzo nove. Ko nije već uradio, može ih uraditi sada.
Evo ovde imaš spisak dosadašnjih leksikona, pa popunjavaj do mile volje. Skoro sve sam ja smislio, ima jedan Pokijev i jedan od Zelenog + imaš na poslednjoj strani za društvene mreže leksikon.
 
Da li ste za to da vratim leksikone? Ide letnja sezona na forumu, pa da malo bude zabave, dok ne krenu Leovi projekti. Imate u jednom postu sve dosadašnje, pa ko želi neka popunjava 💓 Nedostaje mi malo da bacim kreativu.

(Post in thread 'Leksikoni' https://forum.evropesma.org/threads/leksikoni.264/post-210758) - svi dosadašnji +

LEKSIKON 17 - SOCIALS

1. Koja vam je omiljena društvena mreža i zbog čega?
2. Koliko vremena dnevno provodite na društvenim mrežama u proseku?
3. Izdvojite top 5 kada su u pitanju društvene mreže.
4. Proverite u telefonu na kojoj društvenoj mreži najviše provodite vremena u toku dana.
5. Koja je po vama precenjena a koja potcenjena društvena mreža?
6. Koju društvenu mrežu ne podnosite i zbog čega?
7. Najlepše i najgore iskustvo sa društvenih mreža? (Može i više primera)
8. Na kojoj društvenoj mreži ste prvi put napravili nalog?
9. Izaberite neku društvenu mrežu koju biste sada obrisali, ali ne želite zbog slika, kontakata i slično. (drugi razlozi)
10. Da li ste se nekada lažno predstavljali na mrežama?
11. Navedite neke stvari koje biste izmenili u vezi društvenih mreža, da imate moć.
12. Da li biste uveli starosnu granicu kada su u pitanju društvene mreže? (14,16,18 godina)
13. Da možete koju mrežu biste izbrisali da ne postoji?
14. Kakvu društvenu mrežu biste vi napravili a da do sada tako nešto ne postoji?
15. Preporučite neku društvenu mrežu koja je po vama odlična, a malo ljudi zna za nju.
16. Koliko trenutno imate naloga kada su u pitanju društvene mreže?
 
Back
Top