lv Letonija 2022: Citi zēni - Eat Your Salad

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Simpatican nastup ali, realno, previse bi bilo da se ovaj odron nasao u finalu. Jos jednom da napomenem da je ogromna greska sto Aminata nije otisla.

inga

Ekspert
Sve mislim da bi se Aminata uvukla u finale da je ucestvovala. Nije ni njena balada bila bog zna sta, ali tacno bi bila bolja od Svajcarca

rintintin

Ekspert
Znam znam (pratim je od kad se pojavila tamo krajem 2000-ih 😁), ali pravila je muziku i u šumi u tom svom Moon Temple, i izbacila je sasvim kul album onaj 2019. kad je već uveliko bila "povučena". Možda nekad iskoči s nečim opet, ja verujem da ona onako usputno i neopterećeno pravi tu i tamo neku muziku.

Filhy

Ekspert
Meni je sve ličilo na njihove pesme u periodu 2013-2014. koje su isto zez karaktera, a nastupale su takođe na samom početku polufinala.
Znao sam da ovako nešto žiri neće baš prihvatiti, a opet i s druge strane, publika je sklona da zaboravi nešto što nije dovoljno muzički upečatljivo.
Meni su se svakako svideli.

Niko

Ekspert
Ovo me iznenadilo koliko mi se svidelo. Ne u smislu pesme, ali vise nastupa i energije. Od sve "troll" pesme radije bi da su oni usli umesto Norveske/Moldavije. Zeleni je bas dao sve sebe, ali ovaj sto je pevao refren u crvenom je skroz neharizmatican i pokvario utisak.

Najjace kad je na kraju rekao Europe you're welcome, and thank you :D

Niko

Ekspert
Ah ne znam, ali svakako ne govorim o tome :D Kao da se jedva kretao po sceni, dok su ostali bili puni energije on je bio ko usporena snimka.

rintintin

Ekspert
Dobro da, doduše ni ja ne govorim o energiji i harizmi, ali kontam visoka krakata osoba, nosi gitaru, ne može se bacaka kao onaj mali plavi, lol.
Mislim i inače, viši ljudi na sceni izgledaju kabasto i uvek se performerski gledano "preporučuje" da se svedu s pokretima i ne bacakaju onoliko koliko niži.

Elem, nije mi sveukupno to bilo nešto posebno, al nisu mi bili ni za ispadanje.

Tinte

Ekspert
Da. Ocekivao sam totalno drugacije. A ovu situaciju znatno popravlja 12p od Portugala. Jeste da mi je to ovako jedna od najlosijih pesama, ali mogli su koji stepenik vise. Cak mislim da ne bi bilo nezasluzeno i da su prosli u finale.
Ali svakako mislim da bi sa Aminatom imali finale.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Live on tape

Gotivan

Novajlija
OGAE član
Šokiran sam da ovo nije ušlo u finale. Zaklala ih 2.pozicija izvođenja jbg. Inače odlična tematika, veoma vesela stvar... Zaista velika šteta, mesto im je definitivno bilo i u finalu i možda u borbi za Top 10