lv Letonija 2022: Citi zēni - Eat Your Salad

Video sam. Ne verujem da Aminata pobeđuje. Jeste da nije nastupala uživo, ali mnogo je nisko to 6. mesto. Rekao bih da je u najboljoj poziciji sad možda Bermudu Divsturis
 
Ali pazi, u finalu se računa televoting plus online glasovi sa interneta. I dalje ima šanse za pobedu.
 
Možda je i bolje da odu oni.
Meni lično jeste, drugi su mi favorit, a Aminata treća. Mislim da bi bili osveženje svakako. Inspo mi je prvi favorit inače.

Ali pazi, u finalu se računa televoting plus online glasovi sa interneta. I dalje ima šanse za pobedu.

Da, samo moraće baš da iskida da bi mogla sa šestog mesta da uzme, videćemo
 
Ukoliko ona ne prodje (nadam se da ce se oporaviti za finale), voleo bih da na ESC vidim i cujem BUJĀNS - He, She, You & Me. Meni je to takav gilti plezrrr. Cak znam ceo tekst iako nista ja tu ne razumem. 🤪 Od mene ce sigurno imati glas ukoliko se nadju na ESC.
 
Eto Tinte, imaš razloga za optimizam onda, taman su oni bili prvi po televotingu jučer 😁

Poslušah još jednom finaliste i ništa, samo Aminata dolazi u obzir

Ali, s obzirom da pričamo o naciji koja je na Eurosongu pravila kolače, pobijedit će Salata
 
Ma nisu normalni ako ispuste Aminatu. Toj zeni treba spomenik da dignu u centru Rige. Da nije nje, ne bi videli finale 15 godina.
 
Eto Tinte, imaš razloga za optimizam onda, taman su oni bili prvi po televotingu jučer 😁

Poslušah još jednom finaliste i ništa, samo Aminata dolazi u obzir

Ali, s obzirom da pričamo o naciji koja je na Eurosongu pravila kolače, pobijedit će Salata
A pa lepo, a tako nesto i ocekujem i na ESC ako odu. Da ih publika nekako pogura u finale.
Ali pre toga sam za Aminatu. Sve kad se uzme u obzir, dobro bi prosla i kod publike i kod zirija. Jos samo da vidim uzivo nastup.
 
Eto, ako je itko strahovao da Aminata neće na ESC, može odahnuti. Namjestili su joj redni broj nastupa, tako da će srediti i pobjedu 🙏

1. Raum - Plans
2. Linda Rušeniece - Pay My Own Bills
3. Bermudu Divstūris - Bad
4. Miks Galvanovskis - I'm Just a Sinner
5. Bujāns - He, She, You & Me
6. Elīna Gluzunova - Es pabiju tur
7. Citi Zēni - Eat Your Salad
8. Inspo - A Happy Place
9. Mēs Jūs Mīlam - Rich Itch
10. Aminata - I'm Letting You Go
 
Ajde Aminata:love:

Lion King Please GIF
 
Možda bi bili zamijećeniji s tom krš salatom 😂
 
Bermudu Divstūris - Bad - odlican nastup; ide mi uz pesmu
 
Proglašenje, treće mjesto He she you and me

Dakle Aminata ili Salata
 
Navijam za Salatu, ne volim kad se izvođači vrate na esc sa slabijom pjesmom 😕
 
Pobednička pesma

 
Back
Top