lv Letonija 2023: Sudden Lights - Aijā

Devojka iz Inspa bukvalno da se preispita u pogledu promene profesije, pevanje joj bas ne ide.
 
U finalu imam osecaj da ce se direktno za pobedu boriti Sudden Lights i Markus Riva. Da, dobro ste procitali Markus fucking Riva :ROFLMAO:
 
Devojka iz Inspa bukvalno da se preispita u pogledu promene profesije, pevanje joj bas ne ide.
Bila je dobra prosle godine, ako je ista. Ne znam sta se desilo u medjuvremenu 🤣
 
Što se mene tiče, bez konkurencije:


Patrishina pjesma mi se uopće ne sviđa, ali s tim bi se možda čak i mogli ugurati u finale
 
  • Like
Reactions: Mrm
U finalu imam osecaj da ce se direktno za pobedu boriti Sudden Lights i Markus Riva. Da, dobro ste procitali Markus fucking Riva :ROFLMAO:

Pa i nije toliko iznenađenje, bio je 2. i 2019. mislim. Možda bi čak i bio bolji izbor tada od pobednika, koliko god se meni ta pesma dopala.
 
Slabašan izbor, možda Raum da ode. Patrisha mi se ne dopada, generalno mi je sve meeh
 
Justs je trebalo dalje..
Vrv pobeđuje Sudden Lights, teško da će se išta izmeniti...
 
I smejali ste se Latviji, a ja kažem ako pobedi Sudden Lights, jači je rok entry i od Slovenije i od Irske, vokalna izvedba je odlična, ja u tom slučaju nikako ne bih isključio Latviju iz borbe za finale, ma NIKAKO.. 😉
 
Pesma i nastup dostojni evrovizijske scene :love:
 
  • Like
Reactions: Mrm
Oni su mi bili druga opcija, ali nesto mi se ne dopada uzivo. Cak su mi strofe postale "bezvezne". Refren je odlican.
Sad mi se Patrisha dopala, tj. ok je kao i Alise.
Prva opcija, favorit mi je i dalje Luize. Nije mi naj, ali najvise mi se dopada u ovoj konkurenciji.
U svakom slucaju, bilo koja pesma da pobedi bice mi bolja od proslogodisnje "Salate".
 
  • Like
Reactions: Mrm
Dajte Rivu, neka ode već jednom na ESC. :D Ovo nisam ispratio, neka me iznenade izborom.
 
Jeeej 😭 jel moze neko finale za Letoniju ove godine?
 
Zaslužen pobednik i zapravo mi se dopada pesma u studijskoj verziji, meni se odmah izdvojila kao favorit čim su izašle letonske pesme. Mislim da je plasman u finale ostvariv ako (znatno) poprave nastup. Nekako deluju i zvuče previše amaterski i letargično uživo, naročito u odnosu na spot, koji ipak ima nekoliko zanimljivih ideja.
 
Nije lose za Letoniju...bice prvo polufinale bas tesko, videcete...drugo polufinale tragikomicno...
 
Ima potencijal da mi se dopadne, na momente mi deluje malo slabašno, ali u globalu dobra pesma. Konačno se Letonija malo pomerila sa mrtve tačke.
 
Back
Top