lv Letonija 2024: Dons - Hollow

Sad kad na kraju zahvaljujući žiriju bude najbolje plasirani Baltićanac u finalu, evo vidim taj scenarij sad
 
Sad kad na kraju zahvaljujući žiriju bude najbolje plasirani Baltićanac u finalu, evo vidim taj scenarij sad
I ja isto vidim taj scenario plus mozda on na kraju bude ovogodisnja Alika shock top 10 :eek: jer ga je vec realno i publika podrzala
 
Da, i meni je malo prije prošla Alika kroz glavu
U svakom slučaju, neka, zaslužili su malo veselja napokon
 
Dons planira da tokom finala otpeva deo pesme na letonskom :love: @Miloš jel pevao na ovoj danasnjoj probi?
 
Nisam obratio pažnju :confused:
 
Nisam ocekivao da ce uspeti da prodje u televote-only scenariju ali drago mi je da sam pogresio. Pesma je zasluzila makar da bude deo finala. Mislim da je ovo "plafon" ali, u svakom slucaju, uspeh je vec ostvaren.
 
Drago mi je pošto su sve ove godine bili daleko inspirativniji od nekih upešnijih država (khm Kipar khm), ali jednostavno nisu imali dovoljno sreće da ubodu to finale.

16. mesto skroz korektno za povratak
 
Ovo je sasvim korektan plasman za zemlju koja se godinama bori za finale. Pesma je odlična, ali nastup je bio previše basic. Mislio sam da će ubosti malo više bodova od žirija.
 
Šok finalista, pesma dosadna.. ali mi je drago što su i oni napokon u finalu. Još draži mi je posle izjave da svaka zemlja treba biti slobodna 🍉
 
Na kraju je poprilicno rutinski usao u finale. Svaka cast!

Srce mi je puno zbog ovog gospodina, imao sam priliku da popricam s njim i zaista je sjajan lik.
 
Back
Top