lv Letonija 2024: Dons - Hollow

Juu suze naterali ljude da glasaju. Bas mi je drago, pesma mi je prelepa, ali kako je tekao nastup i ja sam mislio da nemaju sanse.
 
Ovo baš nisam očekivao ali mi zapravo drago bilo. Sjajan vokal, nastup malo prazan ali eto još jedan dokaz da i ovakve pjesme i nastupi imaju svoju PUBLIKU a ne samo žiri. Bravo!
 
Obradovao sam se kada su ga prozvali za finale, veomaaa! Moji prijatelji su gledali u mene kao da sam ludak 🤣 Ali sam i glaso za njega! 😎
 
I ja sam se obradovao sto je prosao. Pao sam na one suze na kraju i kako je pokusao da se suzdrzi, ali nije mogao.
 
Ne mogu da se povežem sa pesmom nikako. Drago mi je zbog Letonije što su u finalu, ali meni je ovo samo filer pesma za finale.
 
Ja volim ovu pesmu od starta, ali sam imao utisak da on sa onim nastupom u stvari animira gledaoce da ne glasaju za njega. Lepu pesmu je učinio dosadnom (meni naravno). I daljw mi nije jasno odakle je pokupio dovoljan broj glasova za finale, i on i Estonci.
 
To!!!! Bio sam srecan ko da su Srbiju prozvali.
Isto.
Ma bravo. Favorit sa mizernim sansama mi prosao dalje, sto se desava skoro nikada. A bas me je juce brat pitao ko mi je favorit, da stavi kucu da nece proci.😂
Uhhh. Bas sam sretan i mogu sad mirno da spavam.☺️
 

841109_printscreen-youtube-nole-voditelj_ff.jpg
 
Od 2015. Prvi put sve tri balticke zemlje u finalu. Al ce da bude izmene glasova
 
Back
Top