lv Letonija 2024: Dons - Hollow

Pa mislim da može, mislim da bi mogli umjesto Belgije proći
Kad pogledam top 10 drugog pfa po kladionicama moj idealni scenarij je da ispuše Estonija i Gruzija, a umjesto njih prođu Latvija i Danska...Belgija bi trebala proći na čistu kvalitetu pjesme iako se on nažalost nije pokazao uvjerljivim, ali mislim da prolazi
 
Mene samo zanima ko će flopnuti ako Malta prođe dalje, meni Austrija previše dobro zvuči. Estonija je sigurna vjeruj mi.

Belgija i Gruzija su jedine nesigurne.
 
Ma proći će Estonija vjerojatno, Malta teško, jedino eto da Latvija umjesto Gruzije uđe to bi bilo super
 
Graničar sigurno. Voleo bih stvarno da prođe, ali mislim da je bliže tome da bude fazon 11-12. mesto. Nastup je mogao biti malo kreativniji, nisam u potpunosti oduševljen.
 
Ma da je ovo Litvanija ili Estonija svi bi ga vidili u finalu.
 
Uopšte mi nije jasno što nije kopirao stajling i estetiku spota, umesto ove plave potkošulje i random kruga.

Plava zatvorska košulja, 4 propratna "igrača", ćelava u istim takvim košuljama i on se kreće oko njih. Izgledalo bi mnogo moćnije i originalnije. Doda jedan ili dva versa na letonskom za dodatni efekat.
 
Mogu da se slozim.
Nastup bi mogao da umanji sanse (mada meni je ok nastup). Iako je meni pesma u vrhu, postoji mogucnost da gledaocu bude pomalo monotono.
Ne bih ovo bas otpisivao da je bez sanse, ali svakako mu nisu velike. Svakako bih bio sretan da prodje u finale, pa makar bio u bottom 5 u istom.
 
Karma ih 'ebe jer ne daju Rivi da ode na ESC 🥹

Ali oprastam im jer su poslali moju najvecu guilty pleasure ESC pesmu (2012)
 
Godina kad je HR trebala pobediti da nije bilo tupavog HRT-a 😭
 
Kao zunzara u staklo. Bolje da su donirali te novce u dobrotvorne svrhe
 
Back
Top