lv Letonija 2024: Dons - Hollow

Razlika izmedju Letonije ove godine i Holandije tada je sto je Holandija imala dosta neobičniju, kvalitetniju i bolju pesmu.
 
Dons zgodnjikav
Nisam siguran da mu bas stoji celavost
Pesma mi je heh, meh
 
Pesma mi je super, on mi deluje nekako čudno. Šanse za finale su mislim nepostojeće
 
Pa nije tvoje lično mišljenje univerzalno da bi na osnovu njega poredio, donosio zaključke i pravio predikcije
Pa nije univerzalno, zato i kažem da ako meni latvijski nastup ne izgleda toliko dobro možda će se svidjeti ostalima. Isto tako i za Nizozemsku, meni onaj nastup nije izgledao toliko dobro i nisam smatrao da je sigurni finalista, a Nizozemska nije bila u istom rangu sa favoritima Španijom, Švedskom i UK-om. To je subjektivni osjećaj kada kažeš da li će pjesma proći ili ne, nema nekih parametara ili formule pa da izračunaš hoće li proći ili ne, možeš samo nagađati.
 
Last edited:
Direktno inspirisan Palminim muzejom voštanih figura, drugim rečima - ne liči ni na koga i ni na šta, mogao bi biti bilo ko, ne treba ti Alchajmer da bi ga zaboravio.
 
A šta znam možda ga fakat taj kostim izvuče pa ga ljudi budu zapamtili nakon svih pjesama. Barem nešto da skrene pažnju. Ide mu u korist to što ima malo balada.
 
Sad procitah da je Dons zauzeo 11. mesto na portalu Eurosong hr. Kod nas na forumu isto top15. Ja ne znam na osnovu cega. Volim Donsa kao pevaca i vec nekoliko godina prizeljkujem da ga vidim na esc, ali ovu pesmu ne vidim u finalu i bas mi je zanimljivo da vidim da se ovako visoko rangira.
 
Sasvim korektna pesma. Nista vanserijsko ali prija kad je cujem.

Nazalost, mislim da su sanse za finale prilicno tanke. Ovo je materijal za ziri a publika...mislim da ce u velikoj meri zaobici.

Nadam se da gresim.
 
Zgodan ovaj Dons, nisam obratio pažnju ranije, ali mislim da je ovo baš NQ.
 
Izasao klip sa probe. Sta znam, meni se svidja i u smislu koliko njih je flopnulo sa nastupom, cak me ne bi cudilo da Letonija udje u finale
 
Baš lepo i classy izgleda. Možda mi jedino fali malo suvog leda da popuni veliku binu.
 
Baš lijepe animacije na LED ekranu. ❤️ Iskreno toliko svi masovno koriste nasnimljene bek vokale da mi ovo dođe kao standout.
 
Svidjaju mi se ove animacije kad krene zoom out, trebali smo i mi tako nesto smisliti kad nas vec siluju sa sirokim kadrovima
 
Ukrajina ukrala od Srbije, a Latvija od Ukrajine, doduše Jamalino drvo od prije 8 godina al nema veze

I dalje ne vidim kako bi ovo skupilo dovoljno teleglasova za finale, ali nek me pozitivno iznenadi
 
Back
Top