lv Letonija 2024: Dons - Hollow

Džabe kada im je ceo paket bio lošiji, slabija i pesma i scenski nastup, jedino interpretacija bolja.
 
Letonija 2024 najverovatnije! Sto bi rekla Electra Elite u onom gifu Može Može. Po komentarima, ljudima se inače svidja verzija na Letonskom, ali meni je i Engleska verzija top.
 
Je l' to jedna od prijavljenih pjesama na Supernovu ili će ipak bataliti Supernovu i poslati interno, ne kontam?
 
Je l' to jedna od prijavljenih pjesama na Supernovu ili će ipak bataliti Supernovu i poslati interno, ne kontam?
Navodno prijavljena za Supernovu, a uzimajuci u obzir da je Dons snimio pored originalne i englesku verziju + je jako popularan u svojoj zemlji
 
Poslušao sad, dobra je pjesma. Žiri materijal rekao bih

On je inače skoro otišao 2014., izgubio od Cake to bake za niti 100 glasova
 
Fina pesma, ništa specijalno. Bolja mi je verzija na engleskom.
 
HE'S COMING! :love::ROFLMAO: Supernova 2024... Dobra je pesma za djusku, ipak mi je Dons bolji, ali ako bude bio neki brutalan nastup,ko zna mozda i pobedi konacno
 
Sad videh na twiteru mozda objava ucesnika bude vec veceras :eek:
 
aj bar neki materijal za finale da imaju

ovaj Dons nije loš
 
Inga, ti si izgleda baš fan Supernove.
Nisam neki fan, ali Letonija dosta godina nije usla u finale, a zasluzili su (pre svega prosle godine), pa me zanima sta su spremili za ovu sezonu. Dons ima potencijal.
 
  1. Agnese Rakovska“AI”
  2. Alekss Silvers“For the Show”
  3. Avéi“Mine”
  4. “B/H”“Amsterdam”
  5. Dons“Hollow”
  6. Ecto “Outsider”
  7. Edvards Strazdiņš“Rock n’ Roll Supernova”
  8. “Funkinbiz” “Na Chystu Vodu”
  9. “Jar of kings” “Wildfire”
  10. Katrīna Gupalo“The Cat’s Song”
  11. “Papīra Lidmašīnas”“Mind Breaker”
  12. Patrīcija Spale “Heaven’s Raining Down on Me”
  13. St Levića“Tick Tock”
  14. Sasha Sil“Love is a Language”
  15. “Vēstulēs”“Kur?”
Sve pjesme dostupne na YT-u: https://www.youtube.com/@LTVSupernova/videos ili samo kliknite na naziv pjesme na popisu iznad

Tu je Dons, a drugo ime koje mi je poznato je Agnese Rakovska - pjevačica Triana Parka
 
Back
Top