lt Litvanija 2022: Monika Liu - Sentimentai

Daleko je ovo od "najgore prošla" lol
To svakako, nije najgora ni danas, a ne od svih, čije nastupe nismo ni videli.
 
Ja i dalje nisam siguran za finale. Može odvući na obe strane, ali nekako mi malo više vuče na NQ zasad.
 
Ja gledam u nju kao hipnotiziran, žena stvarno ima ono nešto. I ne kontam, pa nema neke razlike u odnosu na nastup s NF, uvijek je naglasak na njoj
 
Mukica, nema razloga za brigu, ona je toliko slatka i hipnotišuća sa kamerom da ni ne gledam šta je na sceni ❤️
 
To je to, Monika predivna, zavodi pogledom, ništa joj više ne treba. Maštam kako bi ovo predivno zvučalo uživo uz orkestar.
 
Monika ima decka koji je mladji od nje 10 godina
Lady Gaga Compliment GIF
 
Meni je ovo stvarno prejako, jednostavan a vrlo efektan nastup koji ona upotpunjuje svojom harizmom. Definitivno joj je mesto u finalu.
 
Meni je ovo i dalje poslednje mesto na listi ali nastup je savim pristojan i ceo paket se izdvaja iz mase. Može definitivno u finale.
 
Odlicno je ovo, jedna od najboljih u prvom polufinalu. Nadam se da prolazi i verujem da hoce.
 
Na svim kladionicama je opala, tako da se neće plasirati po njima.. Zato mi je pomalo frka postala, i dalje mislim da može svakako, ali nekako slab je "hajp" što biste rekli, nigde se skoro ne spominje.. :(
 
Pa ja se nadam svakako. Mislim, neprolazak Litve bi bio onako baš jedna mala mrlja za takmičenje koja mu nije potrebna, a pogotovo u onakvoj kršini od prvog polufinala
 
Pa ja se nadam svakako. Mislim, neprolazak Litve bi bio onako baš jedna mala mrlja za takmičenje koja mu nije potrebna, a pogotovo u onakvoj kršini od prvog polufinala
Pre svega jer je uz Estoniju najveci gubitnik sa ovim suncem
 
Pa da, al’ ajd lako još za sunce, nego mi je apsolutno nezamislivo i jezivo da u utorak na kraju među 10 finalista ne stoji 🇱🇹 LITHUANIA
 
Back
Top