lt Litvanija 2022: Monika Liu - Sentimentai

Monika izjavila na meet & greetu da je generalno zadovoljna svime sa probe, i da to sto nisu mogli da ostvare ne menja mnogo ceo utisak. Meni sad nista nije jasno, HoD pobesneo, a ona opuštena i zadovoljna
 
HoD vrv odgovara za pare, što kaže Petar, da sam platio, vrištao bih da ručno vrte u pozadini. Živimo u zemlji u kojoj se neke stvari neće rešiti ako ne napraviš haos, jer su ljudi jednostavno lenji i bezobrazni, a Italijani nam po tome i jesu slični (bar ove što sam ja imao priliku da upoznam).
 
Meni je ona skroz simpa i jako harizmatična, šteta što mi se pesma ne svidja nešto, ali poslednji mi je finalista u 1. polufinalu s obzirom da je slabo pf, a kupila me je nekako tom njenom harizmom i nastupom. 🙂
Tako je i kod mene.
Iako je velika scena, a ona sama, mislim da se nece osetiti ta praznina, jer ce je ona ispuniti sa svojom pojavom i elegancijom; plus dobar rad kamere, kao i svetala i ekrana.
 
Sukasi ratu galvoje momentai
Bėga bėga ten, kur ir Tu
Milijonas 🌺rožių🌺 lyg sentimentai
Skęsta jūroje debesų...

Oh, oh-oh-oh-oh.. 💞👌
 
Pristojno izgleda insert. Monika je tu negde nivo naše Konstrakte u pogledu prisustva na sceni, ne treba joj rekvizit da se istakne, neverovatno je šarmantna i zavodljiva i bukvalno mi je i bejzik festivalski nastup sasvim ok.
 
Ma dramite previše, posle drugih proba bićete svi sa drugačijim pogledom na stvari.
 
Ne dramimo mi, već je njihova delegacija histerisala prvog dana u fazonu sabotaža, nastup je neizvodiv i ne znam ti ja šta. Pa samo konstatujemo da, ukoliko je ovo rešenje neki zbrzani back up, onda ne deluje da je bilo šta toliko loše, čak naprotiv. Originalnu zamisao ne znamo, pa ne možemo ni da komentarišemo.
 
Svaka od tih delegacija, ili bar većina malo drami, neki i malo više, svako hoće sebe malo da istakne.. Opišteno ljudi.. ☺️😉
 
Last edited:
Sve oštećene delegacije apsolutno imaju pravo da drame.
 
Lepe su razglednice, maskota Leo leti kroz prostor, u ovom slučaju kroz grad Bergamo i završava lepom animacijom koncetričnih krugova u bojama zastave.

Prvi pokušaj na drugoj probi je samo ok. Njena pojava je jedino što vredi, led ekrane skoro ni ne koriste, tačnije emituju se neke animirane bele krive linije, svetla su plava, narandžasta, tamno bordo, tako nešto... Lično mi se ne dopada, ali mnogo bolje od Letonije.
 
Bukvalno crna rupčaga u sredini pa te bele i plave krive linije sa pozadinskog LED ekrana se samo vide iz daljine u širokim kadrovima. Lepa joj je haljina, dugačka i svetlucava, pa izgleda otmeno. Da nije nje, ovo bi izgledalo očajno vizuelno.
 
Verovatno ce kamere biti uglavnom fokusirane na nju u nekom krupnom planu. To je njena jaca strana, ta harizmaticnost. Bar kod mene je tako, kad mi pesma nije bolja.
 
A i sto da imaju neke dobre animacije kad se nece videti. Koliko sam skapirao, citava fora nastupa je bila u lukovima i njihovom okretanju, ali jbg.
 
Back
Top