lt Litvanija 2022: Monika Liu - Sentimentai

Monika :cry:

Baš bi mi bilo žao da se ne potrude da ispoštuju tu originalnu zamisao. Ta pesma i ne zahteva ne znam kakve rekvizite, akrobacije i prose*avanja već mi nekako organski ide uz igru svetlo+kadrovi. Ako Italijani sa svim iskustvom u show produkciji nisu u stanju da urade ni te basic stvari, onda jebeš ESC. Iskreno se nadam da će naći neko rešenje do druge probe.
 
Ne brinite, ovo su prve probe, normalno je da neće sve funkcionisati savršeno. Već za druge probe će to biti popravljeno. Nego, zašto toliko sporo izbacuju fotografije/snippete? Monika je odavno završila probu, a ne vidim nigde ništa.
 
Previše gledate efekte, a tako malo interpretaciju i vokal.. :(
Dobro je što je uveden žiri, ipak se dosta poboljšalo od tada što se tiče bodovanja kompozicije sa muzičke strane, interpretacije i samoga vokala..
 
Previše gledate efekte, a tako malo interpretaciju i vokal.. :(
Dobro je što je uveden žiri, ipak se dosta poboljšalo od tada što se tiče bodovanja kompozicije sa muzičke strane, interpretacije i samoga vokala..
Pa žiri gleda efekte više nego narod. 😅 Narod boli kuki za efekte, holograme, p*zde materine
 
Žiri gleda više nego narod, ali i žiri prespava pola prenosa. 😅
 
Ne znam, ali se bojim da Portugal 2021. ne bi prošao tako dobro da nije bilo žirija, naprimer da Moldavija 2021. prebaci Portugal je sasvim normalno za publiku, dok po meni je to nezamislivo i nedopustivo na bilo kojem festivalu...
 
I 2016. da Rusija pobedi od publike, 2019. Norveška, ipak žiri ne dopušta takve stvari, ipak je stavio Ukrajinu i Nizozemsku ispred i presudio pobednika..
 
Meni je ona skroz simpa i jako harizmatična, šteta što mi se pesma ne svidja nešto, ali poslednji mi je finalista u 1. polufinalu s obzirom da je slabo pf, a kupila me je nekako tom njenom harizmom i nastupom. 🙂
 
2015. najbolji dokaz da ziri glasa za efekte (Svedska), a ne vokal i interpretaciju, sa spustanjem Il Vola (vokal), ali i Estonije (interpretacija)
 
2015. najbolji dokaz da ziri glasa za efekte (Svedska), a ne vokal i interpretaciju, sa spustanjem Il Vola (vokal), ali i Estonije (interpretacija)
Da, ali Il Volo je baš pjesma za koju bi rekao da neće biti u vrhu žiriju, još su dobro i prošli. Ja volim tu pjesmu, ali budimo realni, to je tipična pop opera pjesma kao za neku sapunicu.
 
Back
Top