mt Malta 2022: Emma Muscat - I Am What I Am

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,251
Points
118
BQiqvwL.png

Maltežani će svog predstavnika odabrati na nacionalnom izboru koji se održava od 17. do 19. februara na sajmu u zoni Ta' Qali u gradu Atard, pod sloganom "What a feeling". 17. februara je polufinale sa 22 pesme od kojih 16 prolazi u subotnje finale. U petak, 18. februara, biće održan specijalni šou posvećen bivšim predstavnicima Malte na Evroviziji, od 1971. godine, kada će prikazivati arhivske snimke i intervjuisati ranije predstavnike. Predviđeno je da svako veče traje između dva i po i tri sata. Pobednik će biti odlučen kombinacijom glasova žirija i publike.
Učesnici (preslušajte pesme klikom na naziv pesme)
Pobednica: Emma Muscat - Out of Sight


YnRlQmO.png
 
Last edited:
Ovdje je sve jasno - Emma ili Aidan. I oboje ispadaju u Torinu 😵‍💫
 
Uh, ja bih da pošalju ovu 2010s bopčinu Into The Fire 🤭

Happy Asian Lady GIF

 
Emma definitivno bolji izbor nego Aidan, koji mi je katastrofa..

Moj favorit Baklava ft. Nicole, bas dobra pesma.:)
 
Emma naravno!

Valjda ne doživi sudbinu svog kolege.💔

irama-iremma.gif
 
Izuzetno slabo takmičenje, jedino što bih izdvojio je numera - Francesca Sciberras - "Rise", ta kompozicija je vrlo jednostavna, ali jako prijemčiva i fina, a ujedino i efektna, boja glasa je izuzetno lepa, ukoliko bi izvedba uživo bila dobra, to bi bio najbolji izbor.. 👍
 
Nadam se da hoce. Moj 1. favorit.
Kada sam cuo one isecke, nijedna pesma mi nije privukla paznju. Medjutim, kada sam cuo cele, odjednom se pojavilo nekoliko pesama koje mi se dopadaju. Pored nje, dobre su mi jos: Denise Mercieca - Boy , Jade Vella Giada - Revelación, Nicole Azzopardi - Into The Fire, Rachel Lowell - White Doves, ...
 
Počele probe u šatoru na Malti.

 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni se totalno cini da Aidan uzima ovo iz milion razloga
 
Meni se totalno cini da Aidan uzima ovo iz milion razloga
Nažalost, najverovatnije. :(
Jedino mi se dopada jezik, ali i to može lako da promeni naknadno. 👎
 
Koliko slab izbor, niko se apsolutno ne izdvaja niti me nešto interesuje ko će pobediti
 
Jako slabašno NF. Retko kad je kod njih ovako siromašan izbor. Bukvalno nema pesme sa nekim ozbiljnijim potencijalom. Meni se recimo dopada Richard Edwards, nije loša ni Emma... I to je to.
 
Niko ne gleda polufinale trenutno?

Ja sam uključio pred sam kraj..

Ovo je tipičan malteški kič koji mi je nedostajao.. Baš njihovo ono lokalno, komponovano.. :D :)


A ovde mi je prekrasna boja vokala!

 
Pratim ja, koliko krša prošlo🥲
Čekam Emmu pa da spavam.🤔
 
Volim pesmu, ali ovaj Ivetin efekat od 15 dinara... 😂😂😂


Drago mi je što su i Maltežani dobili cue pilot.
 
Back
Top