mt Malta 2022: Emma Muscat - I Am What I Am

Ipak mislim da moze biti neizvesno izmmedju Eme i Aidana
 
Kakav treš su ti Maltežani s tim scenskim kostimima, skoro svi izgledaju kao da su ispali iz 2005.
 
Jer ovaj hajp za aidana je vidim samo kod eurofanova hhahaha
A de, očito. Iako hajde, pjeva na maternjem, možda stvarno lagano dobije.


Emma mi je super stvarno, jeste malo bland pjesma na prvu, ali ona ima glasčinu i nastup mi je baš classy i cute.:love:
 
A de, očito. Iako hajde, pjeva na maternjem, možda stvarno lagano dobije.


Emma mi je super stvarno, jeste malo bland pjesma na prvu, ali ona ima glasčinu i nastup mi je baš classy i cute.:love:
Apsolutno se slazem. Svidelo mi se kako je to sve izgledalo i zvucalo, steta sto pesma nije upecatljivija. I u poredjenju sa Aidanom, dajem joj prednost.

Pesma "Rise" mi je favorit, ali steta sto se prateci skoro i ne cuju, pa mi deluje praznjikavo u odnosu na audio snimak. Samo da budu malo glasniji u zavrsnici, ja zadovoljan.
 
Na Malti nije jezik gotovo nikakva prednost, kod njih je i engleski zvanični jezik, oni su bili pod velikim i dugotrajnim uticajem Velike Britanije..
 
Jeste zvaničan, ali ljudi više govore malteškim nego engleskim jezikom privatno. Mislim da je značaj izjednačen i da nema favorita.

Prošlog leta sam posetio to prelepo ostrvo, jedva čekam opet. :)
 
  • Love
Reactions: Mrm
Maltežani da žele pjevati na malteškom poslali bi ga još koji put nakon 1972.* 🤩

*ne računajući dijelić 2000.
 
Evo prilike da napokon zapevaju na maternjem.
 
Kakva je lepotica ova Emma Muscat, steta sto je pesma nebitna.
 
Bol u ušima
Pogledao sam samo rekapitulaciju, i doslovno od 20, bol u ušima, stezanje u grudima kao i nelagodu u mokraćnoj bešici nisu izazvale samo 2-3 pesme.

Nikako Aidan, studijski je super, al lajv pa da mrdne da ne bude ko kip, život da mu zavisi. Samo Emma. Vidim je kao favorita za pobedu, po prvi put za Maltu, neisiljenu od strane kladionica, wiwitetkica i sl. Bravo!
 
Počeo spektakl na Malti. Večeras je podsećanje na njihove ranije predstavnike, a saopštiće i finaliste. Za početak ide rekapitulacija sinoćnjih nastupa.
Link za praćenje: https://tvmnews.mt/en/
 
Back
Top