mt Malta 2022: Emma Muscat - I Am What I Am

Pesma zvuci ok. Tekst je vec vidjen 20 miliona puta a spot je bas bezveze. Finale upitno.
 
Znamo da će od žirija dobiti 80+ bodova, sve ovisi hoće li joj publika išta dati.

A bolja je ovo pjesma od te Kristabeline, a i ona je simpatičnija. Trebala bi barem koji bod više od publike dobiti 😂
 
Ali mi je čudna toliko opsjednust žirija njima.Čak su i onom Glen Vleni 2011. dali čak 84 boda.
 
Pa nisu se pretplatili na basic paket nego na plus paket sa žirijem, nemaju para za pro da bude tu i publika.
 
Samo sto Emina pesma ne moze ni da prismrdi LT iako lice.
 
Ma ovo je bilo u Dinovoj fioci za ne daj bože, a onda ga pozvali Maltežani i pitali ima li šta da im da.
 
Ovi jadnici iz malteske delegacije su ladno samo dan nakon Emine pobede na mescu krenuli u potragu za novom pesmom 😱
jelena-karleusa.gif
 
Pogledaj u sunce, iznad oblaka, take it or leave it, I am what I am

Imam osjećaj da su tekst pisali tako što su tražili motivacione citate na netu. Baš slabo, i kao i druga I Am iz prvog dijela drugog pf, treba da ostane u istom.
 
Meni ova pesma stabilno na poslednjem mestu, lol, pre svega zbog prebljutave pregenerične kompozicije, tekst mi je manje bitan ali stoji da je i on kršina, i opet kažem žali bože drndanja ovakve lutkice i odlične pevačice sa horor pesmom...
 
Back
Top