mt Malta 2022: Emma Muscat - I Am What I Am

Pa nisu uvijek prolazili. Ali da ove godine pjesma stvarno ne zaslužuje da prođe koliko god ona dobro pjevala.
 
Lujku je sustigla karma u vidu užasne lajv izvedbe zbog makinacija nakon NF-a, sad je i službeno cancelled! 🥰
 
I nije. Kao sto sam pisao nakon prve probe i dalje mislim da je ovo JESC pesma i nastup. Ne brinem za njen vokal, bice to odlicno.
E, sad. Da li zasluzuje finale ili ne, u ovoj konkurenciji ne. U 1.pf-u bi jos moglo raspravljati.
Meni sustinski ok za slusanje, cak sam i pre neki dan pevusio (samo odjednom mi pala na pamet), ali nije mi za neki ozbiljan rezultat.
Moze jedino da joj ide u prilog sto se nalazi izmedju dva cirkusa nastupa, pa gledalac zeli da glasa za nesto lepuskasto. Mada nisam pametan. 😕
 
A mukica meni ovo izgleda preslatko, malo previše možda dječije. Sviđaju mi se svijetla i scena i njena haljina koja pršti pri kraju.
 
Ne, ne i ne što se mene tiče!
Već viđeno milion puta, veoma prosto, a uz to pop-sladunjavo - ovo je tipičnija Malta od obične ESC Malte. Pitam se hoće li ova zemlja IKADA u svojoj istoriji poslati neku pesmu za koju bih mogao da kažem, bravo, to je to, ovo je stvarno dobro! Jedva sam izdržao do kraja pesme.
Nije mi jasno na koju foru je ona po kladionicama za finale, bez obzira što ih žiri forsira. o_O
 
Ne, ne i ne što se mene tiče!
Već viđeno milion puta, veoma prosto, a uz to pop-sladunjavo - ovo je tipičnija Malta od obične ESC Malte. Pitam se hoće li ova zemlja IKADA u svojoj istoriji poslati neku pesmu za koju bih mogao da kažem, bravo, to je to, ovo je stvarno dobro! Jedva sam izdržao do kraja pesme.
Nije mi jasno na koju foru je ona po kladionicama za finale, bez obzira što ih žiri forsira. o_O
Pada polako, mislim da ce ih istisnuti na kladionicama uskoro..
 
Ja uopšte nisam kapirao da će ona da se lomata onako uz ovu pesmu lol, kapiram da je zato vokal šlogiran od onog cupkanja i zauzimanja poza, ali svejedno, osim što je lepa i lepo peva, jedno veliko ništa koje prolaz ne zaslužuje.
 
Ovo izgleda bas cringey uzivo. Jedina njihova pesma u zadnjih 10ak godina koja mi se svidela u studijskoj verziji uprkos ociglednim nedostacima i po svoj prilici nece u finale.

Cura se evidentno trudi ali sve izgleda prilicno usiljeno i neuverljivo.

Do skoro mi je Litvanija bila najnezanimljivija ESC zemlja ali obzirom da su u zadnje vreme zaredjali nekoliko odlicnih pesama, sada je to definitivno Malta.
 
Bas je bila lepa danas, mojoj zeni je ovo omiljena pesma, svaki put kad sam gledao neku rekapitulaciju ili tako nesto, zaustavi me i kaze e ova je dobra pesma 😁
Stvarno mislim da ce ih ziri pogurati u finale.
 
Juče je bila bomba, svaka čast.
Što se pjesme tiče, jeste generična, ali meni je u ovom drugom pf za finale bez problema 😄
 
Tema se i dalje zove I am what I aam 💀
 
Da, moram joj pohvaliti izgled juče.. :)
 
Back
Top