mt Malta 2024: Sarah Bonnici - Loop

Bila mi je bolja i od San Marina i od Albanije, ali jbg, San Marino imao 12 od Španije a Albanija nakupila siću od dijaspore i tako bile obe iznad Malte.
Tačno će sledeće godine poslati ovog Banana lika ne bi li dobili glasove na ludost (a ispašće opet)
 
Poslednje mesto Malte mi je ujedno i poslednji ekser u sanduku ovogodišnjeg ESC-a. 💀
Verovano je do mene, ali ja ne volim klasične bopove, ni Eleni, ni Chanel, a tek Nou, a ovde mi je naprotiv kompletan paket odličan (pesma, nastup i pevanje)! :D
I prošle godine su mi oni njihovi momci bili superkul, a završili su sa bedna tri poena. :(
 
Mislim Malta bukvalno prekopirala Spaniju iz 2022. godine. I mislim da zbog toga nije to upalilo kod gledalaca, plus pesma je stvarno bila prosecna, to se culo i na malteskom izboru koji je bio jedan od najgorih.
 
Ja sam od njene pesme upamtio samo naslov. I to je to. Tri minuta drmoguza na sceni uz skoro pa nepostojeću muzičku podlogu. Očekivano i zasluženo ispadanje
 
Usla bi u finale da je isla za neki Kipar ili Poljsku
 
Jadnica nije zaslužila zadnje mjesto u polufinalu, lomila se, vrtila, skakala po sajlama… Njih nikako publika neće. Ali mogli bi ovdje o nekoj karmi za sve ono žiri punjenje godinama 😊
 
Publika neće (loše) kopije, to je sigurno. Ni meni nije bila za poslednje mesto, ali nije bila ni za finale.
 
Back
Top