Marija Šerifović

Opet slušam pesme i stvarno mi baš smeta ta prejaka ispeglanost u aranžmanu. Kao da im ne da da prodišu i da se taj Marijin sjajan glas stvarno čuje kako treba.
 
Pa meni dosta smeta sto nekako kao da nema instrumenata.

Čudi me jer je Alagic vecinom za Tijanu Bogicevic radio bas bogate aranzmane.

Mada opet drago mi je da album ok prolazi. Mislio sam da ce biti cist flop

Ova pesma sa Cvekom lici na neke stare Tosetove iz 2000-ih.
 
  • Like
Reactions: FFM
Spotovi su baš loši, na momente jezivi. Ali dobro, ona nikad nije ni imala neke spotove. Spot za Molitvu, recimo je nedopustivo loš za pobedničku pesmu Evrovizije. Fali mi još 3 - 4 pesme na albumu.Ipak je malo 8 pesama za album, da se ne lažemo , ono baš minimum da bi se nešto zvalo albumom.
Trenutno najviše slušam Vozi me - volim taj vajb 80-tih.
 
Marija je u intervjuu za Grand rekla da sa Karleušom nije u lošim odnosima i da citiram: "Ako Karla ima problem sa sobom, neka ga rešava" i otkrila je da je imala album koji je do 2020 čuvala u fioci i "bacila u kantu" i počela iznova da stvara i napravila je potpuno novi album na kojem je radila tri godine. Tako da možemo da zamislimo kakav je album imala ako je ovaj meni, iskreno osrednji.
 
Album prolazi bolje nego sto sam ocekivao. Zapravo prolazi odlično za jedan cisto pop album
 
  • Like
Reactions: FFM
Pa Marija je to, vole je ljudi a i taj zvuk ima svoju publiku. Ja nisam slušao album nakon prvog preslušavanja, ali sam Pola sunca čuo na dosta priča na Insti
 
Evo Marije kod Ivana Ivanovića, peva uživo nove pesme - Ja sam, Moj grad...

Za doček Nove godine pevaće u Zenici, a od koncerta u Zagrebu 8. marta, uslediće jugoslovenska turneja.
 
Bogami, Marija i Matija stigli do 4m.

Sada opet slušam i koliko god da je fina pesma, zvučl kao da 20 godina nismo napredovali od Goce Tržan i Tošeta.
 
Da li je ovo uživo otpevano i odsvirano? Ne mogu da provalim, mada priznajem da sam pesmu tek nekoliko puta čuo.

 
Mislim da je pevanje uživo, možda neki blagi autotjun ili čak čisto.
 
Back
Top