Marija Šerifović

Ona je odlicna pevacica, ali nema tip glasa da lako peva visoke tonove. Meni je jako zao ako to nekom smeta, ali to je moje misljenje.
 
Nemam ja sa tim problem, neka svako bira sta mu je relevantno.
 
Svaka čast za pevanje uživo, pa iako se radilo o gostovanju u talk-show emisiji. I na onoj propasti od Mac Awards-a bila je među retkima koji su uživo pevali. 🙏
 
Privilegija bogatih LGBT osoba u Srbiji.

To nije njeno dete niti moze biti dok se ne promeni zakon a ona neka koristi svoju popularnost da za to lobira a ne da gleda samo svoje dupe
 
Ne razumem, ne moze po zakonu da posvoji dete?
 
Mislim da u Srbiji osoba koja nije u braku ili vanbračnoj zajednici ne može da usvoji dete.
Mada ne bi me čudilo da se Mariji koja je uz naprednjake od početka izašlo u susret. Ali to nas opet vraća na ono što Omikron reče - privilegija bogatih.
 
Ja koliko sam shvatio to dete je rodila surogat majka, dete je Marijino jer je njena jajna ćelija bila. Ona valjda ima nekih problema sa tim pa zato ovako. Ili sam bar ja tako skontao
 
Screenshot_2023-12-16-09-24-03-003_com.google.android.googlequicksearchbox.png

Ah, vidim sad da je ona sve to odradila u Americi. To je onda sve druga priča 😂
 
Last edited:
@omikron

Marija Šerifović je državljanin Sjedinjenih Američkih država već godinama koliko znam, a dete je rođeno u SAD, imaće državljanstvo SAD...
 
Sve su to super podaci
Pa ne, ali apropo onog tvog što si napisao...
Ona može da se odrekne srpskog državljanstva svaki dan bukvalno ako joj padne na pamet..
Znaš koliko se ljudi odriče srpskog državljanstva zarad bržeg dobijanja norveškog, nemačkog, švajcarskog itd..
 

YouTube algoritam me je doveo do Marijinog koncerta i tek sada vidim količinu emociju koju Marija unosi u tzv "muške" pesme koje pevaju o ljubavi prema devojkama. Potpuno mi daju novu perspektivu na te pesme i mnogo mi je lepa ta emocija kada žena pevi ženi.
 
Back
Top