md Moldavija 2022: Zdob şi Zdub & Fraţii Advahov - Trenulețul

Moldavija
Da, oni su i onaj horor My Lucky Day nastup sa nac.finala 2018. koliko-toliko doveli do gledljivog i ušunjali se u top 10. Ovo me jako podseća na tu priču.
 
Pa to im je jedini vrhunski nastup. A i zabavnija i veselija je melodija od ovog.
 
Ja mislim da će oni da se prošetaju do finala. Doredos su svi otpisali, oni došli do top 10.
Rumunska dijaspora kad hoće da se angažuje, baš se angažuje, a većina zemalja sa dijasporom (Italija, Francuska, Austrija) je u prvom pf + što će i balkanske zemlje da glasaju za ovo. Meni se ovo sviđa, iako mi je Lele bolja (čuo samo te 2 plus Intro, naravno)
 
Meni ova pjesma presmiješna, bukvalno crkajem od smijeha otprilike cijelu pjesmu, mislim da će u finale.
 
Meni je ovdje sve samo jako tužno i to na više levela. Jos tuznije bi moglo postati samo da je nekim slucajem Kirkorov upetljan u ovo
 
Onaj narodnjak na RUM NF je sve što ovaj užas želi da bude.
 
Pesma im je kataklizmična i komotno može da se otpeva na koncertu estradne umetnice Stoje. Ali poznavajući Moldavce napraviće oni vrhunski spektakl od nastup tako da očekujem sigurno finale
 
Simpatična pesma, ima potencijala za zapažen nastup. Na konto nastupa može da uđe u finale.
 
Meni se ova pesma dopada, posebno posle Kirkorovih kršina prethodnih godina.
Volim dozu provokacije koju cela pesma nosi, posebno kod rusofilskog stanovništa... ništa lepše od tog svesnog impliciranja kroz pesmu o tome kako su Rumunija i Moldavija - jedna zemlja, jedan narod. Konačno pesma u potpunosti na rumunskom!
Dijaspora će ovo pogurati, što moldavska, što rumunska, tako da finale očekujem... a tamo verovatno oko 15. mesta.
 
Meni je ovo kao neka Rumunska svadba gde je pevaca lose uradio koks... Makar nije dosadno, mozda prodju u finale :)
 
Meni je ovo ušlo u uši skroz, nevjerica.
Siguran sam da će napravit show, te uz dobar nastup mislim da mogu do finala
 
Svesni smo da su Moldavci uspevali neretko da dodju oko 10-11. mesta u finalu, nadam se da se to ovde nece desiti. U suprotnom, ajde i mi Goci bend da posaljemo...
 
Ne znam kako da opišem svoje osjećaje za ovu pjesmu, možda "ovo mi je toliko loše, da mi je dobro". Nemam pojma, stavila sam ju na predzadnje mjesto od 9 do sada objavljenih pjesama (lošiji mi je samo Izrael), ali kad mi random zasvira, nemam ju potrebe prebaciti.
 
Ovi će rutinski u finale, pogotovo zato što će defakto predstavljati Rumuniju ove godine (koja ima katastrofa ponudu, ne znam ko ih može spasiti)
 
Back
Top