md Moldavija 2023: Pasha Parfeni - Soarele şi luna

Moldavija
Pa da je pravde, završilo bi ovo u finalu kao Fullen lani, obzirom da je SSL urađena po sličnom principu (da ne kažem da je malo i maznuto), ali obzirom da je to Moldavija, nažalost neće biti flop kao Francuska (koja je pmm bila neusporedivo bolja)
 
Pa to vam je moldavska fora, uvijek nešto ubace tako da privuku glasove, sad su ubacili patuljka s frulom xD
Meni je pjesma u top10 pa mi je drago naravno da su prošli
 
Patuljak nek se nauci kako da lazno svira frulu. Pokusao sam dati sansu ovoj pesmi, ali nije me osvojila, a i nastup mi je pomalo cringe. Preziveo bi finale bez njih.
 
Patuljak nek se nauci kako da lazno svira frulu. Pokusao sam dati sansu ovoj pesmi, ali nije me osvojila, a i nastup mi je pomalo cringe. Preziveo bi finale bez njih.
Ovo me podseti na nesrećne No Name 2005, kada je neko od njih svirao nepostojeću violinu na momenat. :ROFLMAO:
 
meni ovo jako slabo i nekako jeftino delovalo u odnosu na sve ostale takmičare, oni obično izvuku nastupom, sad su srozali pesmu nastupom.
 
Meni ovo bas zabavno bilo. Medju upecatljivijim nastupima. A i patuljak sa frulom mi je bio top. Sad imamo i epic flute guy-a.

Ne ocekujem da ce se proslaviti u finalu ali drago mi je sto su prosli.
 
Ovaj je mogao i niže. Znači potpuno mess koncept i pokušaj etno bop-a. Potpuno mi je bezveze od starta, tako da ne marim za ovo ni najmanje.
 
Hvala bogu da se ovi nisu opet ugurali na lijevu stranu tabele 💀
 
Ovo je trebalo da ostane u polufinalu. Bili su očajni
 
Odlično ispeglano u odnosu na prvi nastup.

 
Back
Top