de Nemačka 2022: Malik Harris - Rockstars

Možda i bolje što nisu poslali ISTG, isto bi prošli.
 
Drago mi je da i tih 6 bodova je stiglo sa različitih adresa [ :ee: :ch: :at: ]

Tekst njegove pesme u celini rezonuje sa mojim bivstvovanjem na ovoj lopti elipsoidnog oblika koja se okreće poslednje 2 godine i drago mi je da je publika u areni lepo reagovala na njegov nastup - pogotovo u rep delu.

Hvala ti Maliče što si moju priču proživeo na sličan način i stavio je u pesmu 🙏🙏💕
 
Jaooo zbog nemačke zastave koju sam na kraju našao i platio 18 eur tačnije 17.90 eur, sam i u Eurovizijsko selo zakasnio za dlaku, 2 h čekao ispred da uđem i pred nosom mi zatvorili kapije, ostao sam ispred u ogromnoj masi, ma šta noje sve bilo, kad se tako ostane onda se snalazi kako se zna i ume da se prati finale jer su pabovi, kafei, rstornao koji prenose pobukirani odavno, na kraju sam završio u hotelskoj sobi na na praćenju Finala sa još 10 ljudi...da ste me videli u metro, gore obavijen nemačkom zastavom, dole srpska zastava kao suknja vezana.. ali NE KAJEM se ni što sam izvisio za selo, bio je odličan, bio je divan, kako sam stiskao zastavu kad su nakon 0 od žirija počeli da čitaju za njih glasove publike...i na kraju 6 od publike, nije bio ni u bottom 5 od publike, već 20. mesto.. 😍😍
Jooj kakav lud dan..
 
Tužno i žalosno je što je žiri maksimalno izignorisao ovo, ajde od publike se možda flop i dao za očekivati, ali i ovo mi je nezasluženo skoro pa u rangu Francuske. Katastrofa.

Odličan je bio, emotivan, prizeman i vrlo prirodan. I vokalno i scenski izuzetno dobro izneta pesma. Kod mene ima mesta na plejlisti uvek.
 
Pesma kao pesma je lepa, ali mislim da je bio nekako nebitan..Mada sam se nadala da će ga prolazak Švajcarca možda spasiti poslednjeg mesta.
 
Jao ljudi ja ne prestajem gledati ovaj nastup.. 🤩 I kakvu boju ima (u pop delu) 😍
 
Немци су последњи пут занимљиву музичку сцену имали деведесетих са афромигрантима. Са садашњим стањем нису имали чему да се надају на Евровизији ове године.
 
Mnogima je interesantno zašto tako malo poena, pa se vraćaju da vide, jer vredi zasigurno za više..
 
I meni je bilo jako drago kada su izgovorili da ima 6p. Ponadao sam se da smo mi mozda medju njima, jer sam poslao 5 poruka. Nisam mogao da ne glasam, jer mi je ovo tako lepo. Nastup mi nije privlacan, ali pesma, vokal mi je bas lepo za uho.
Ocekivao sam da ce jako lose proci kod zirija, ali nula poena, to nisam ocekivao. Meni jedna od najboljih pesama ove godine.
Bilo bi fer da ga žiri ispoštuje bar sa nekih dvadesetak poena, i da Nemci iz Švajcarske nabilduju bar bod-dva
I jesu ga nabildovali. 2p od njih. (y)
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ova pjesma se vrti kod mene na poslu. Mislim vlasnici su iz Austrije pa nije ni čudo. Često bude Lena pa Standing still. No no never iz 2006
 
Ova pjesma se vrti kod mene na poslu. Mislim vlasnici su iz Austrije pa nije ni čudo. Često bude Lena pa Standing still. No no never iz 2006
Nije ni čudo, ova pesma je tako radio friendly... :)
 
Neuspeh ove pesme moze pokazati nejednak kriterijum, ako se setimo Svedske pesme iz 2016.

Kao sto se IIWS zavrtela po radiju, mislim da ce i ova, u manjoj meri doduse, ali mislim da je ovaj plasman stvarno nezasluzen
 
Mnogo se loži ovaj lik dok peva svoju pesmu. Kakva umetnost pao sam na guzaru. Ma da, baš je kao umetnik.
 
Ovo najviše slušam posle Evrovizije..
Obožavam... 🤩😍
 
Back
Top