Offtopic

Dvoje ljudi se kod nas u min. vraća na svoja mesta na kojima im je urađeno mirovanje, kada su išli na neke funkcije.. To govori nešto.. 🤔🤔 To se radi, znamo kada... Nešto se ipak sprema..
Objasni pls ne razumem 😂
 
Objasni pls ne razumem 😂
Pa kad idu sa nekog mesta gde imaju ugovore na neodređeno, na neke funkcije u drugu ustanovu gde se postavljaju, a funkcije su ograničene mandatom uradi se rešenje za mirovanje radnog odnosa na prethodnom radnom mestu..da bi se vratili posle isteka mandata, kad se vraćaju pre isteka mandata, "smrdi" da se nešto dešava i da će biti nekih promena, odnosno znaju da se nešto "kuva" jer su to u 99% slučajeva politički premeštaji i vraćaju se na mesta da ne bi sačekali "tumbanje"..ukratko rečeno, sra*e eto... Pakao.. 🙄
 
Hvala Mrmi.

Pitah danas sestru, ona radi u opštini kod nas u Vrbasu, kaže da se mnogo oseća strah među stranačkom ekipom... Iako su fazona da ih nikad niko neće skinuti s vlasti, plaše se...
 
Javite im da nema razloga za brigu, Šizoje će vladati još bar 10 godina.
 
Zasto novinari prosto ne ostave jadnu zenu na miru, ovako ispada kao da joj se podsmevaju.
 
Skolski primer kad alkohol i ko zna jos koja zavisnost upravlja necijim zivotom...
 
I kome onda da verujes...

Znaci prepucavaju se preko tudje grbace. Jadno i bedno.
 
Bukvalno dođe mi da kupim kafu, cigare, džoint i nešto slatko i da odem da joj ulepšam dan. To treba ljudi da rade kad je nekome loše, dođeš i napraviš ugođaj da se oseća kao ljudsko biće. Ovo razvlačenje po novinama da li je u narodnoj kuhinji ili ne treba da pokrene čovečnost, a ne podsmeh. Svako od nas u životu može jednu pogrešnu odluku da donese i da mu sve propadne, tako da pre nego što osuđujete nečije životne odluke razmislite o sopstvenoj karmi.
 
Slazem se.

Treba da se mi stavimo prvo u njene cipele pre nego sto kazemo nesto glupo.
 
Ja čuh od druga koji je povremeno u kontaktu sa Bebi da sprema tu knjigu, nešto u vezi astrologije je u pitanju, nije monografija, pa planira da je izda. I u julu će Mascom da izda ploču "Čovek rado izvan sebe živi", sa pesmama sa istoimenog CD-a iz 2006, pa valjda će biti bar neke koristi od toga, kad već ne snima nešto novo. Da li je baš u tolikim problemima, ne znam...​
 
Back
Top