Offtopic

Najbolje rekla.
I sigurno nije jedina koja ovako misli unutar EU, niti je to i u jednom trenutku mišljenje "za Rusiju" ili "protiv Ukrajine", daleko bilo, samo nam sada svima treba više ovakvih mudara da malo prodrmaju ljude.
 
Ako je neko dašak svežeg vazduha na političkoj sceni onda je to ova žena. Vidim da je socijalista, ja sam socijaldemokrata, ali kapiram da sam saglasan sa većinom njenih stavova.
 
Sviđa mi se što je toliko strastvena. A naročito ima pravo za Avganistan i sve mučene ljude tamo. Kako se samo brzo zaboravi tuđa patnja jer nisu u fokusu i kako brzo izblede sve one stvari koje naprasno više nisu newsworthy. Ko se još seća Jemena, Sirije, sirotih Jazida, razbucanog Libana? Ista stvar će se desiti i nakon prekida ove ruske agresije u Ukrajini. Svet će tražiti novo mesto da iskaže svu svoju ad hoc zabrinutost, ljubav i empatiju, a sirotim i razrušenim Ukrajincima ostaće parola ''snađi se''.
 
Zaista je šteta što postoji jako malo razumnih i hrabrih ljudi da sve ovo i izgovore. Sve je rekla kako i jeste, a to što neko ne može (a zapravo ne želi) da vidi širu sliku je ono što produžava celu ovu agoniju Ukrajine. Naravno da nije lako sesti i razgovarati sa predstavnicima Rusije, ali to na kraju mora da se desi da bi se ovaj rat završio. A koliko još ljudi treba da izgubi živote dok se to shvati?
Rusija je bila jedini odgovorni za ovaj rat, sada na sebe deo odgovornosti preuzimaju EU i NATO zato što nisu uradili ništa da se situacija smiri, naprotiv. A to što neki Evropljanin ili Amerikanac neće slušati Čajkovskog u toplini svog doma teško da će pomoći Ukrajini.
 
Lepenova u drugom krugu francuskih predsedničkih izbora. Zaista bi bilo ekstra da pobedi onog babokresa u drugom krugu
 
Meni lošiji od Boginje, ali bolji od onog prošlog. Brze pjesme su mi bolje od sporih koje mi se baš ne sviđaju. Ne volim kad glumi folk pjevačicu, nikako joj ne stoji i nema vokal za to.

Coby pjesma možda najbolja. Puno mi je bolja od Muškarčine. Ona od Izraelaca bezveznjikava, dated pomalo.

Nadam se da će ubosti koji hit.
 
Meni ubedljivo najbolji duet sa Albinom - Seceru. Jako me rade i After kod Milice, Mala s Himalaja i Posesivna bivsa. Cobijeva bi mi bila bolja da ima jaci refren. Od sporijih svidjaju mi se Tacno tako i Provereno. U principu sve mi se svidjaju osim Nema zene.
 
Macron je priča za sebe, ali sačuvaj bože da ona pobjedi. Baš nam u Europi treba nova Poljska ili Mađarska

A ja mislim da nam u Evropi ne treba gomila birokrata koji rade i razmišljaju na isti način. Jednoumlje nikada ne može doneti ništa dobro.
 
Meni ubedljivo najbolji duet sa Albinom - Seceru. Jako me rade i After kod Milice, Mala s Himalaja i Posesivna bivsa. Cobijeva bi mi bila bolja da ima jaci refren. Od sporijih svidjaju mi se Tacno tako i Provereno. U principu sve mi se svidjaju osim Nema zene.

Da, ustvari mozda je taj duet najbolji.
Jesu ovo oni Alpinini plesači? 😂

 
Služio sam i ja poslije po onom tiktokeru Plazibatu ili kako se već zove 😆 Mislim da je u spotu i Rokov anđelčić iz Tel Aviva 😂

Ne sviđa mi se što nije prave spotove snimila, al dobro.
 
Gde ste vi čuli sve pesme?? Ja sam samo ove 4 koje su do sad izbačene na kanalu i ni jedna mi se ne svidja, spotovi još manje.
 
Pa izašlo valjda na Novom Zelandu 😆 Al ja čuo samo po minut ipo svake na brzinu, ono kao preview
 
Ufff pesma sa Albinom kidaa i jedina pesma koja mi se do sad svidja.
 
Back
Top