Offtopic

Sad sam došao iz LIDL-a, ljudi moji što je sve poskupelo, otišlo na gore sve živo.. 😱
Prošle sedmice u Italiji marketu u centru grada, ne oni veći u predgrađu jeftiniji, bilo da se nađe jeftinijih namirnica nego ovde, ludilo.. :/
 
Zemljani moji, moram vam ispricat nes.

Sanjah kao spavam u svojoj sobi sa rukom vinutom u zrak. Onda me ručica moja sa izrazenim bcepsom zaboljela i ja je spustih kao na stol, koji nije uopce blizu. Cijela soba zavibrirala.

Dan kasnije, zatreslanse BiH. Kod nas u SB lagano nesto malo.

Drugi dan, sanjah sebe i decka. Zmija mi se omotala oko ruke (kao zmija izdaja itd). Dečko i ja se posvađasmo, al za ozb.

Sanjah opet po nti put nuklearni rat.

Simsoni rekose 5.5.22.

Sto reci, kojeg psihijatra posjetiti.

Rekla je Tajči gatara sa tiktoka da svi koji vide 11:11 ce prezivit. Al opet jbt. Pomagajte
 
X Factor Reaction GIF by X Factor Global
 
Pa verovatno Sanja, nešto ne mogu da zamislim Kseniju i Ivanu.

Ma boli ih uvo, zaradile verovatno dovoljno da ne moraju da rade ništa godinama.
 
Šteta, ali očekivano. Bojim se da neće biti lako sa solo karijerama. Za Kseniju piši propalo, ostale dvije možda nekako uspiju.

A katastrofa je što će dovoditi nove članice, od toga neće biti ništa uspješno.
 
Uf greota... Boomsy prolazi najbolje lagano, živi bili, pa videli, a od Ksenije ništa... I u grupi je u svemu bila prosek nažalost...
Nove članice verovatno Hurricane Juniorke, a od njih nema 'leba
 
I Ministarke su propale nakon što su članice grupe zamenjene drugim, pa teško da bi i neki novi Hurricane opstao jer su baš njih tri bile prva asocijacija a ne bilo koje tri devojke.
 
Pa Hurricane su projekat/brend kompanije faktički, oduvek sam gledao na to kroz tu prizmu. Videćemo da li će umeti da opstanu ili im je ovo kraj.
 
Pa svaka grupa propadne kad se izmeni početna postava.To je ugl tako. Jedino Boom vidim opet na ESCu u nekom Loboda fazonu, ionako već liče.
 
Ja Boom uopšte ne vidim kao solo izvođača. Možda stavi akcenat na ples nadalje umesto pevačku karijeru.
 
Šteta. :(

Bezveze mi je to da grupa nastavi sa postojanjem sa potpuno novim članicama. Mislim i da Serebro iz Rusije postoje sa drugom postavom.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top