Offtopic

I evo je posle svega... na televiziji koju je otvoreno nazivala kriminalnom tvorevinom i leglom najvećeg zla i trovača omladine. 💀 💀 💀 Mislim da u ovom momentu ne postoji osoba koja mi se gadi više od ove gadure od zavetnice.
 
Ne postoji adekvatan epitet koji bih mogao da joj nadenem. U njenom slučaju je potrebno biti mnogo kreativan. :sick:
 
Ed*n Gol*n je samo zla, a ova je pored toga i ljigava, najblaže rečeno.
 
Vreme za random misao

Ljudi koji pratite ESC od detinjstva, da li smatrate da vam je ESC formirala muzički ukus? Šta bi naveli kao primarni uticaj na formiranje vašeg ukusa i percepcije šta vam se sviđa, a šta ne?
 
Roditeljski muzicki ukus i muzicka skola. ESC me vise radi kao televizijski show i potrebna doza kempa/tresa nego sto je uticao na muzicki ukus.
 
Mislim da je vise moj otvoreni muzicki ukus gde nisam preterano limitiran na jedan zanr pridoneo da mi se ESC svidja kao koncept i takmicenje, a ne obrnuto. I kad kazem pridoneo vise mislim na kad sam bio dovoljno star da pocnem pratiti ESC detaljno, ne na kad sam bio dete i pratio 2004 nadalje, tad nisam ni znao sta slusam kamoli sta volim.
 
Mislim da je vise moj otvoreni muzicki ukus gde nisam preterano limitiran na jedan zanr pridoneo da mi se ESC svidja kao koncept i takmicenje, a ne obrnuto. I kad kazem pridoneo vise mislim na kad sam bio dovoljno star da pocnem pratiti ESC detaljno, ne na kad sam bio dete i pratio 2004 nadalje, tad nisam ni znao sta slusam kamoli sta volim.
Isto i kod mene, samo što sam sa 10 godina krenuo da pratim.

Moja ljubav za jezike me isto dosta privukla na takmičenje. Svaka pesma koja nije bila na engleskom mi se maltene automatski dopadala, obožavao sam da učim kako da čitam francuski, grčki, portugalski dok učim tekst pesama.

A bome i taj takmičarski deo ponese, posebno ako ne pratite sport.
 
Meni se većinom poklopio ukus s Eurosongom no ESC mi je otvorio glazbene vidike tako da sam se naučio prihvatiti i rock i metal u nekoj mjeri što je davno prije bilo potpuno nemoguće. ESC je svakako uspio u naumu da se prihvate različitosti.
 
Back
Top