Offtopic

Indy i Zoran Marjanović u vezi. :eek: Koliko ta estrada sprži mozak pevačicama.. Strašno...

Gledao njihov intervju na KurirTV (ne znam kako sam mogao da pomislim da Kurir nije baš dno kao Informer, ali prevario se); link neću kačiti, ko želi može da pronađe vrlo lako. Eto nisam znao da je lik komponovao i aranžirao Bato bre; za Zlatnik već svi znaju, kao i za Konak Ane Bekute sa kojom se takmičila na Beoviziji i Evropesmi 2006.
 
Nije on jedini ubica na slobodi. Onaj što je ubio Milicu Barašanin evo već 14 godina živi među nama, verovatno živ i zdrav, ništa mu ne fali, kao da ništa nije bilo, a nje nema već godinama. Ne zaboravimo da i dalje ne znamo ko je ubio sina Marine Andrejić, mada ja mislim da ga je ona likvidirala jer ona meni ne deluje normalno. Ima još dosta primera ali mi ovi prvi padaju na pamet.
 
Slažem se, mada sam skapirao da sam oduvek više voleo dinju samo jer su moji trpali isečenu lubenicu u frižider nepokrivenu pa pokupi miris i ukus frižidera lol dok je dinja bila premala uvek da bi je ostalo za frižider 😂
 
Ima manje šećera, jer sadrži i zaslađivače. Sastav im je maltene isti, izuzev arome. Ukus mi je ok i na momente me podsetio na cimet+sirup za kašalj. Video sam i cherry varijantu.

Nije mi jasno zašto se (u Srbiji) prodaje samo na NIS pumpama.
 
Back
Top