OGAE Second Chance Contest 2023

A jel za Hrvatsku bila Nevera? Ako jeste, baš je slabo prošla...
Jeste. Eto, dobili su od nas 7 poena, ali slabašan rezultat na kraju.
 
Ne znam da li sam glasao ovde, ali na OGAE Song Contest jesam i jedva čekam rezultate.
 
Svaka čast, top plasman, zamalo i top 5.
Mnogo volim Air pa mi je drago što je pobijedila, a super plasmani i za Italiju i za Španiju.

Ponoviću i ja da mi je žao što nije Filip izabran umjesto Luke, siguran sam da bi bolje prošao. Ali dobro
 
Sta mislite kako bi Filip prosao?
Ja nekako mislim da bi bio 12-15
 
Sta mislite kako bi Filip prosao?
Ja nekako mislim da bi bio 12-15
Možda čak i top 10.

Jebiga, i ja sam smatrao da je Luka veći potencijal, ali što kaže Kvazi, možda Filip može i bolje od toga, sve se dešava s razlogom.
 
Ma ne gledam ja tako, meni je bio najbolji paket ove godine, nevezano za to da li možda može bolje.

A koji bi bio, hm, možda top 15, top 20 sigurno
 
I ja mislim da bi Filip bio u top 15. Ako bi se ispolirao nastup mozda i top 10 kao Belgija, posto mi je ipak njegova pesma bila jaca u istom zanru.
 
Baš lep rezultat. Filip je ozbiljan potencijal, nadam se da će ga iskoristiti u bližoj budućnosti.
 
Sad kad mu se desi da u narednim pokušajima opet bude jačih paketa i izvisi

Sledeće godine se bira najbolje bez puno analiziranja i to je to
 
Ne mogu ovaj Norveski proliv da razumem. Generalno ova glasanja su kao iz paralelne realnosti kao i na OGAE Song Contest-u. Non stop iste zemlje u top 5. Ne bi me cudilo da Dzanum fopne sa ovim glasackim telom.
 
E da, ako je Belgija mogla u top 10 sa onom meehcinom, sto ne bi mogao i Fica uz malo upicanjen nastup.
I to što kažeš, plus originalniji je od Belgijanca mnogo
 
Back
Top